A-tým 09.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Lidi se asi přišli zchladit, ale tolik jsem jich nečekal, směje se V. Hübl

Litvínov na mosteckém zimním stadionu čekalo pěkné překvapení. Téměř tři tisíce lidí si našlo cestu na první domácí duel Vervy, který se ale z technických důvodů musel odehrát v Mostě. Chemici převedli před plným hledištěm kanonádu, když pěti góly vyprovodili Kladno na cestu domů. Pod jednu branku se podepsala i výborně hrající druhá lajna.
Druhý útok vede velezkušený centr Viktor Hübl, který má na křídlech mazáka Františka Lukeše a bejamínka Jana Myšáka. "Rozumíme si už od začátku, zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to přeneseme do zápasů hlavně střelecky," říká Viktor Hübl. Jejich lajna měla v odvetě s Kladnem možná nejvíce šancí, ale brankou skončila jen jedna. "Já měl dneska šancí, nějakého góla navíc jsme mohli dát, ale tak doufám, že si to schováváme na ty důležitější zápasy," usmívá se litvínovský matador.

Celý rozhovor:

Rozhovory - Junioři včera

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Více >
Preview - Dorost včera

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Trápení dorostenců pokračuje i v play off, Plzni podlehli 1:4

L i t v í n o v - Dorost i po skvělé první třetině a rychlé brance Dominika Broučka podlehl Plzni 1:4. O vítězi rozhodla třetina druhá, ve které hosté nasázeli všechny čtyři branky. Dorost prohrál již po třinácté v řadě.
Více >