A-tým 09.02.2009
Autor: Redakce

Litvínov na turnaji krajských výběrů

Ve Šternberku a v Uničově se o víkendu konal turnaj krajských výběrů ročníku 1994. Celkem se ho zúčastnilo čtrnáct týmů. O akci nás informoval trenér litvínovské 9. třídy a jeden z koučů výběru Ústeckého kraje Tomáš Mareš: „Náš výběr byl zařazen do skupiny ve Šternberku. Mužstvo bylo složeno z hráčů Litvínova, Chomutova a Ústí nad Labem. ...

Ve Šternberku a v Uničově se o víkendu konal turnaj krajských výběrů ročníku 1994. Celkem se ho zúčastnilo čtrnáct týmů.

O akci nás informoval trenér litvínovské 9. třídy a jeden z koučů výběru Ústeckého kraje Tomáš Mareš:

„Náš výběr byl zařazen do skupiny ve Šternberku. Mužstvo bylo složeno z hráčů Litvínova, Chomutova a Ústí nad Labem.


Z našeho mužstva byli vybráni: brankář Jakub Soukup, obránci Radek Ernst, Roman Fučík, Lukáš Machač, Josef Kwolek, útočníci Dominik Čeřovský, Jan Trübenekr, Jakub Zdeněk, Otto Kuchař, Martin Mical a Jakub Procházka.


Naše mužstvo sehrálo vynikající turnaj a jen shoda náhod nás stála účast ve finále. V obou prohraných utkáních jsme soupeře jasně přestříleli a vždy za nerozhodného stavu jsme neproměnili tutové šance.

V posledním utkání turnaje ve vyhecovaném utkání s Libereckým krajem prokázalo mužstvo ohromnou morálku a svou bojovností zvrátilo utkání ve svůj prospěch, kdy ještě osm minut před koncem utkání jsme prohrávali 0:2, ale nakonec zvítězili 4:2.

Jsme rádi, že se po delší odmlce dařilo mužstvu Ústeckého kraje, protože loňské a předloňské mužstvo vyhrálo ze 12 utkání pouze jedno, kdežto toto mužstvo ze šesti utkání čtyřikrát.'

Složení mužstva:
Brankáři: Jakub Soukup (Litvínov), Tomáš Kovář (Ústí n. L.)
Obránci: Radek Ernst, Roman Fučík, Lukáš Machač, Josef Kwolek (Litvínov)
Martin Zdvořáček, Jaromír Chmel (Ústí n. L.), Radek Havel, Daniel Cvrk (Chomutov)
Útočníci: Dominik Čeřovský, Jan Trübenekr, Jakub Zdeněk, Otto Kuchař, Martin Mical, Jakub Procházka (Litvínov), Patrik Huňady, Nikolas Hlava, Jakub Neumann (Chomutov),  Tomáš Harkabus, Jan Hajn

Trenéři: Jiří Vrba, Tomáš Mareš, Václav Kmoníček
Preview - Dorost včera

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
Zápasy - Junioři 22.01.2022

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Více >
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Více >