A-tým 16.12.2021
Autor: Klub

Litvínov se dohodl se Sokolovem. Za Vervu bude do konce sezóny nastupovat Jan Strejček opačným směrem míří Denis Zeman

Vedení Litvínova a Sokolova se dohodlo na výměně obránců. V Litvínově bude do konce sezóny působit litvínovský odchovanec Jan Strejček a za Sokolov bude nastupovat zase jednadvacetiletý obránce Denis Zeman.

Chomutovský rodák letos odehrál za Vervu 24 utkání s bilancí tří asistencí. Osmadvacetiletý Jan Strejček nastoupil v letošní sezóně v Litvínově do 11 duelů, ve kterých zapsal jeden gól a jednu asistenci. „Honza odehrál v extralize výborná utkání a rozhodli jsme se využít možnosti, aby za nás mohl nastupovat pravidelně a nemusel pendlovat mezi kluby. Denis je mladý perspektivní obránce, který může v Sokolově nasbírat zkušenosti ze seniorského hokeje. Navíc by tam měl mít hodně prostoru, což je v jeho hokejovém vývoji důležité. Oba hráči mají vyřízené střídavé starty, takže v případě potřeby mohou do 15. února hrát za Litvínov i za Sokolov,“ vysvětluje generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >