Tiskové zprávy 11.02.2021
Autor: Tisková zpráva

Litvínov uplatnil opci na brankáře Godlu a útočníka Zdráhala

Vedení klubu si pojistilo služby brankáře Denise Godly a útočníka Patrika Zdráhala. Verva uplatnila opce na dvojici hráčů, kterou přivedl litvínovský management před letošní sezónou. Nastupovat tak budou v kádru severočeského klubu i v následujícím ročníku TELH. „Jsou to kluci v nejlepším věku a doufáme, že nás svými výkony budou nadále posouvat dopředu. Vidíme v nich velkou perspektivu a z toho důvodu jsme se rozhodli opce uplatnit,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.
Brankář Denis Godla přišel do Litvínova před sezónou z Kladna a stal se základním stavebním kamenem kádru. V letošním ročníku Tipsport extraligy nastoupil do 35 zápasů, ve kterých měl úspěšnost 91,28 % a vychytal čtyři čistá konta. V tomto ohledu patří k nejlepším brankářům v extralize. Svými výkony si řekl o angažmá na severu Čech i v nadcházející sezóně. „Denis je v bráně jistota. Odchytal značnou část zápasů, v řadě z nich byl naším nejlepším hráčem a výrazně nás podržel,“ komentuje uplatnění opce na slovenského brankáře hlavní trenér Vladimír Országh.

Útočník Patrik Zdráhal zamířil do Litvínova s velkými ambicemi. Ty se vítkovickému odchovanci povedlo naplnit a zařadil se k tahounům. Ve 41 zápasech zaznamenal v černožlutém dresu 27 kanadských bodů za 9 gólů a 18 přihrávek, což ho řadí na druhé místo klubového bodování. V prosinci si svými výkony vybojoval pozvánku do národního týmu na ruský Channel One Cup. „U Patrika jsme věděli, že má za sebou nějakou historii. Byl v širší nominaci národního mužstva. Od začátku sezóny udělal určitý pokrok ve své hře. Je to výborný bruslař, který se tlačí do brány. Stále musí pracovat na defenzívě, ale je na dobré cestě. Jsme rádi, že u nás bude pokračovat,“ uzavírá Vladimír Országh.

Zápasy - Junioři 19.09.2021

Junioři na tripu další výhru nepřidali, těsně padli s Hradcem Králové

Litvínovská juniorka další body na východě Čech nezískala. V sobotu byl nad její síly Hradec Králové, který zvítězil fotbalovým výsledkem 1:0. O jedinou branku duelu se postaral Tomáš Perička.
Více >
Zápasy - Dorost 18.09.2021

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Více >
Preview - Junioři 17.09.2021

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Dor.
PZ Kladno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov