Reprezentace 11.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

Litvínovský klenot Myšák pokračuje v kádru U20! Zajíček, Jindra a Baláž končí

Talentovaný útočník Jan Myšák po dalším zúžení kádru nadále pokračuje ve výběru U20 na mistrovství světa do dvaceti let. Výrazně se tak přiblížil své druhé účasti na tomto prestižním mládežnickém šampionátu. Naopak pro další litvínovské zástupce Šimona Zajíčka, Davida Jindru a Ondřeje Baláže boj o účast skončil.
Letošní mistrovství světa do dvaceti let se odehraje v kanadském Edmontonu a Red Deeru. Pro Jana Myšáka v osmnácti letech, který se dostal mezi šestnáct útočníků pro nadcházející šampionát, to může být už druhá účast na MS do dvaceti let. Osmnáctiletý forvard v letošní sezóně hájí barvy našeho A-týmu, za který odehrál jedenáct zápasů s bilancí jedné asistence. 

Zápasy - Junioři včera

Podkrušnohorské derby patřilo Energii, junioři doma prohráli 1:3

Litvínovští junioři si připsali druhou porážku v řadě, v pátek na domácím ledě nestačili na Karlovy Vary. Jedinou branku chemiků vstřelil Prokop Limanovský, na druhé straně naopak hattrickem zazářil Lubomír Kupčo.
Více >
Preview - Junioři před 2 dny

Junioři přivítají na svém ledě Energii a Plzeň

Juniory čeká nabitý víkend. V pátek přivítají na svém ledě karlovarskou Energii a v sobotu odehrají duel s Plzní.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost zvítězil debaklem nad Kladnem

Po dvaceti minutách měla Verva dvoubrankový náskok nad Kladnem, ale ve druhé třetině předvedli litvínovští dorostenci gólovou kanonádu. Podařilo se jim vsítit devět branek a pouze jednu inkasovat. Nakonec si Verva odváží plný počet bodů za vysokou výhru 1:14.
Více >
×
Dnes v 16:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
HC ŠKODA PLZEŇ
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
Bílí Tygři Liberec