Reprezentace 11.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

Litvínovský klenot Myšák pokračuje v kádru U20! Zajíček, Jindra a Baláž končí

Talentovaný útočník Jan Myšák po dalším zúžení kádru nadále pokračuje ve výběru U20 na mistrovství světa do dvaceti let. Výrazně se tak přiblížil své druhé účasti na tomto prestižním mládežnickém šampionátu. Naopak pro další litvínovské zástupce Šimona Zajíčka, Davida Jindru a Ondřeje Baláže boj o účast skončil.
Letošní mistrovství světa do dvaceti let se odehraje v kanadském Edmontonu a Red Deeru. Pro Jana Myšáka v osmnácti letech, který se dostal mezi šestnáct útočníků pro nadcházející šampionát, to může být už druhá účast na MS do dvaceti let. Osmnáctiletý forvard v letošní sezóně hájí barvy našeho A-týmu, za který odehrál jedenáct zápasů s bilancí jedné asistence. 

Rozhovory - Junioři včera

Pořád koukáme směrem do play off, hlásí junior Vopat

Osmnáctiletý útočník černožlutých juniorů Jan Vopat hodnotí výkony týmu v probíhající sezoně. Na čem nejvíce zapracoval a jak se zadaptoval po návratu z Finska? Dozvíte se v článku.
Více >
Žáci před 3 dny

Pátá třída vybojoval čtvrté místo na prestižním Mini Winter Cup 2022

Pátá třída po úspěchu na otevřeném kluzišti na stadionu v Povrlech postoupila do finálové části turnaje Mini Winter Cup 2022, která se hrála o víkendu na ledové ploše na střeše obchodního domu Harfa v Praze.
Více >
Zápasy - Junioři 15.01.2022

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >