Mládež 17.08.2020
Autor: Ondřej Mach

Litvínovský talent míří do Finska! Vopat jde do Ilves

Talentovaný litvínovský útočník zkusí štěstí ve Skandinávii, Jan Vopat bude nově působit ve Finsku. Vopat rozdělil loňskou sezonu mezi dorost a juniorku.
Talentovaný hokejista Vopat má skvěle našlápnuto. Finsko patří mezi hokejové státy, kde se s mladými hráči pracuje nejlépe. 

Vopat už je v zemi tisíce jezer zhruba dva týdny. „Naskytla se mi příležitost jít hrát do zahraničí, tak jsem se jí chopil. Určitě od toho očekávám spoustu zkušeností. Je to tady super, kluci mě mezi sebe hned vzali v pohodě. Jsem za to rád,“ říká sedmnáctiletý útočník. 

Talentovaný forvard minulou sezonu nastupoval střídavě za litvínovský dorost a juniorku. V mladší kategorii patřil mezi klíčové hráče a dobrými výkony si řekl o šanci ve výběru tehdejšího trenéra Mrázka. Za juniory nakonec odehrál 25 duelů s bilancí čtyř branek a pěti asistencí. 

Konto našeho srdce před 3 dny

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >