A-tým 23.11.2018
Autor: Tereza Čubanová

Lukáš Válek: Je na čase se zvednout a myslím, že na to máme!

Litvínov dnes neuspěl na hradeckém ledě. Třetí venkovní zápas opět nepřinesl ani bod. Verva má teď šanci tuto nepříznivou bilanci napravit v dalších třech domácích utkání. V dnešním zápase se trefil pouze Lukáš Válek, a to rovnou dvakrát! ”Tak je to samozřejmé hezké, ale bohužel na osobní statistiky se nehraje. A my jsme sem přijeli pro tři body,” říká v rozhovoru dvougólový střelec.
Ani dnešní utkání proti Mountfieldu chemikům nevyšlo. Skvěle svůj tým podržel Jaroslav Janus i když inkasoval tři branky, předvedl velmi solidní výkon. Jediný střelec na litvínovské straně byl dnes Lukáš Válek, kterému se v posledních utkání velmi daří. Jenže ani jeho dva góly na výhru nestačily. "Naše hra v první třetině katastrofa. Druhou jsme to zvedli a třetí třetinu opět hluchá pasáž," smutní Lukáš Válek. "Kdybychom dnes neměli Jara v bráně, tak v první třetině prohráváme 5:0 a nikdo by nemohl říct ani slovo. Je hezké bránit výsledek, ale stylem kterým jsme bránili my, to byla jen otázka času kdy inkasujeme."
 
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >