Rozhovory 07.11.2020
Autor: Ondřej Mach

Martin Hanzl: Musíme zabrat a zvednout se. Proti Plzni rozhodly protiútoky

Černožluté vedl do prvního střetnutí po pauze jako centr první formace, ani Martinu Hanzlovi se ale nepodařilo strhnout duel s Plzní na stranu domácích. Verva na Západočechy nestačila v poměru 1:4 a na první extraligové body stále čeká.
Nakolik vás rozhodil první gól Plzně závěru první třetiny? Do té doby jste byli aktivnějším celkem.
Myslím, že první třetina z naší strany vůbec nebyla špatná, ale dostali jsem gól do kabiny. Pak už měla Plzeň víc ze hry, takže to asi udělalo hodně. 

Jak se na vás projevila dlouhá zápasová pauza?
Nemáme prostor na nějaké výmluvy. Všechny týmy jsou na tom stejně, v tomhle bych vůbec nehledal. Prostě nás přehráli, byli nerozehraní jako my. V tomhle to určitě není. 

Hosté se prosazovali hlavně z rychlých protiútoků…
Góly byly jak přes kopírák. Říkali jsme si to před zápasem, že mají smrtící protiútoky. My jsme to vždycky ztratili na modré čáře a oni jeli dva na jednoho. Hráči jako oni to umí proměnit. 

Na kontě máte zatím čtyři porážky. Nemáte strach, co to s týmem udělá?
Když pominu zápas se Spartou, tak to pro nás byly tři jasně prohrané zápasy. Nemůžu říct, že jsme v nějakém byli lepší. Uvidíme, třeba nám paradoxně pomůže venkovní zápas v Brně. Musíme zabrat, abychom se zvedli a urvali nějaké vítězství.

Celý rozhovor s Martinem Hanzlem:

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >