Klub 20.06.2022
Autor: Redakce, foto: J. Pavlíková

Město Litvínov poděkovalo hráčům, trenérům i mládežníkům za reprezentaci města

Viktor Hübl s Františkem Lukešem, Kristian Reichel, Josef Beránek starší, Zdeněk Orct, mládežníci z osmé třídy a Viktorie Hüblová za oddíl krasobruslení obdrželi pamětní listy za reprezentaci města.

Útočníci Viktor Hübl s Františkem Lukešem po dlouhých letech nebudou pokračovat v litvínovském dresu. Oba hráči se stali legendami klubu a město Litvínov jim poděkovalo pamětními listy za vynikající reprezentaci města. Před měsícem oslavil životní jubileum, své osmdesáté narozeniny, někdejší litvínovský hráč a trenér Josef Beránek starší, který od města také obdržel pamětní list. Poděkování se dočkal i bronzový trenér brankářů národního týmu Zdeněk Orct, který letos přispěl k prolomení dlouhého desetiletého čekání na cenný kov na mistrovství světa. Další poděkování mířilo hráčům a trenérům výběru osmé třídy, který uspěl na mezinárodním turnaji v Zell am See. Pamětní list obdržela i dcera Viktora Hübla Viktorie, která reprezentuje HC Litvínov v oddílu krasobruslení. Zástupci města tímto slavnostním aktem poděkovali všem za dosažené úspěchy či jubilea a vzornou reprezentaci města Litvínova. 

Fotogalerie

Mládež včera

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >