A-tým 03.04.2008
Autor: Redakce

Mezinárodní turnaj 9. tříd (tabulka, výsledky, fota)

O víkendu pořádal HC Litvínov, o.s. na Zimním stadiónu Ivana Hlinky další ze série mládežnických turnajů. Tentokrát jím byl tradiční mezinárodní turnaj 9. tříd. Zúčastnily se ho tři slovenské týmy: MŠHK Prievidza, HK-36 Skalica a HK 99 Ružinov Bratislava. Dále se v turnaji představila HC Sareza Ostrava a dva domácí týmy: Litvínov-bílí a Litvínov-černí. Partnerem turnaje bylo Město Litvínov.Hrálo se systémem každý s každým od pátečního rána do nedělního odpoledne, systém každý s každým. V případě nerozhodného výsledku následovaly samostatné nájezdy. Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem, při kterém účastníky přivítali místostarosta města Litvínova Martin Klika a generální manažer HC Litvínov Mgr. Václav Hořejší. V neděli proběhlo slavnostní zakončení, byly vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci. Vítězem turnaje se stala Skalica, litvínovské výběry obsadily čtvrté a páté místo.Sponzoři turnaje: Město Litvínov, BUFIJO s. r. o. Most, restaurace Automat (p. Bergman), restaurace Podloubí (p. Klimo), HC Litvínov, a.s., Autoškola Bittner, p. Juppa, Hotel Loučky (p. Stříbrný), firma Malý, HC Litvínov, o.s., AUTO PLUS Most, RAPRINT s. r. o. Most., Miroslav Zrůst - Izolace Ústí nad Labem. 
O víkendu pořádal HC Litvínov, o.s. na Zimním stadiónu Ivana Hlinky další ze série mládežnických turnajů. Tentokrát jím byl tradiční mezinárodní turnaj 9. tříd.

Zúčastnily se ho tři slovenské týmy: MŠHK Prievidza, HK-36 Skalica a HK 99 Ružinov Bratislava. Dále se v turnaji představila HC Sareza Ostrava a dva domácí týmy: Litvínov-bílí a Litvínov-černí.
Partnerem turnaje bylo Město Litvínov.

Hrálo se systémem každý s každým od pátečního rána do nedělního odpoledne. V případě nerozhodného výsledku následovaly samostatné nájezdy.

Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem, při kterém účastníky přivítali místostarosta města Litvínova Martin Klika a generální manažer HC Litvínov Mgr. Václav Hořejší. V neděli proběhlo slavnostní zakončení, při kterém byly vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci. Ceny předávali 1. místostarosta města Litvínova Martin Klika, Jiří Bubla, Robert Reichel a Jiří Šlégr.

Vítězem turnaje se stala Skalica, litvínovské výběry obsadily čtvrté a páté místo.

Sponzoři turnaje: Město Litvínov, BUFIJO s. r. o. Most, restaurace Automat (p. Bergman), restaurace Podloubí (p. Klimo), HC Litvínov, a.s., Autoškola Bittner, p. Juppa, Hotel Loučky (p. Stříbrný), firma Malý, HC Litvínov, o.s., AUTO PLUS Most, RAPRINT s. r. o. Most., Miroslav Zrůst - Izolace Ústí nad Labem

Konečná tabulka
1. HK 36 Skalica
2. MŠHK Prievidza
3. HC Sareza Ostrava
4. HC Litvínov - bílí
5. HC Litvínov - černí
6. HK 99 Ružinov Bratislava

Nejlepší brankář: Michal Mahdal - HC Litvínov - bílí
Nejlepší obránce: Ondřej Lužný - HC Sareza Ostrava
Nejlepší útočník: Michal Romančík - HK 36 Skalica
Nejlepší střelec: Michal Toman - MŠHK Prievidza
Nejužitečnější hráč: Pavel Smolka - HC Litvínov - černí
Nejmladší účastník: Jakub Soukup - HC Litvínov - černí
Nejslušnější mužstvo: HC Litvínov - černí

Výsledky zápasů

Pátek 4. 4.

Utkání

Výsledek

  8.00

Sareza

:

Skalica

5:2

10.00

Litvínov-bílí

:

Bratislava

4:5

11.45

Slavnostní zahájení

12.15

Litvínov-černí

:

Prievidza

4:7

14.00

Sareza

:

Litvínov-bílí

2:4

16.00

Litvínov-černí

:

Bratislava

4:1

18.00

Prievidza

:

Skalica

1:5

 Sobota 5. 4.

 

  9.00

Litvínov-bílí

:

Litvínov-černí

5:3

11.00

Sareza

:

Prievidza

0:4

13.00

Skalica

:

Bratislava

4:0

15.00

Prievidza

:

Litvínov-bílí

2:1

17.00

Skalica

:

Litvínov-černí

3:0

 19.00 

Bratislava

:

Sareza

3:6

 Neděle 6. 4.

 

  8.00

Prievidza

:

Bratislava

4:0

10.00

Litvínov-černí

:

Sareza

4:7

12.00

Litvínov-bílí

:

Skalica

3:5

 

 

Zápasy - Junioři před 3 dny

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Více >
Zápasy - Junioři 03.12.2021

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >