Rozhovory 05.10.2018
Autor: Tereza Čubanová

Michal Trávníček: Když je potřeba, tak to v obraně zalepím

Litvínov dnes pocítil hořkost první porážky v letošní extralize. Až v sedmém zápasena Vervu dokázal vyzrát Třinec. Oceláři nasázeli Janusovi 2 góly a naopak nenechali litvínovské borce vstřelit ani jeden. Kapitán Michal Trávníček si zahrál netradičně na pozici obránce. ”Když je potřeba, tak to v obraně zalepím, spíše tedy v průběhu zápasu, když někdo vypadne. Teď bylo potřeba na celý, tak s tím také nemám problém.”
Dvě premiéry dnes mohli vidět diváci na stadionu Ivana Hlinky. Hráči nastoupili poprvé v sezóně v bílých dresech a také poprvé utrpěli porážku. Recept na Vervu dokázali najít až Oceláři z Třince. Kapitán Michal Trávníček zhodnotil dnešní utkání: "Tak jasně, že nemůžeme vyhrát všechny zápasy. Škoda, že to bylo právě doma. Máme dva domácí zápasy o víkendu a je škoda ztrácet body zrovna na domácím ledě." Litvínovský útočník, který si pro změnu zahrál v zápase proti Třinci na pozici bránícího hráče, vidí hlavní problém v první třetině. "V první třetině jsme neměli dobrý pohyb, stejně jako minulý zápas s Olomoucí. Nehrajeme tak dobře na puku, nejsme v pohybu, pak se to těžko dohání." Další zápas čeká chemiky v neděli doma proti Hradci Králové. Zahraje si litvínovský kapitán opět v obraně?
 
Žáci před 2 dny

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >