Rozhovory 05.10.2018
Autor: Tereza Čubanová

Michal Trávníček: Když je potřeba, tak to v obraně zalepím

Litvínov dnes pocítil hořkost první porážky v letošní extralize. Až v sedmém zápasena Vervu dokázal vyzrát Třinec. Oceláři nasázeli Janusovi 2 góly a naopak nenechali litvínovské borce vstřelit ani jeden. Kapitán Michal Trávníček si zahrál netradičně na pozici obránce. ”Když je potřeba, tak to v obraně zalepím, spíše tedy v průběhu zápasu, když někdo vypadne. Teď bylo potřeba na celý, tak s tím také nemám problém.”
Dvě premiéry dnes mohli vidět diváci na stadionu Ivana Hlinky. Hráči nastoupili poprvé v sezóně v bílých dresech a také poprvé utrpěli porážku. Recept na Vervu dokázali najít až Oceláři z Třince. Kapitán Michal Trávníček zhodnotil dnešní utkání: "Tak jasně, že nemůžeme vyhrát všechny zápasy. Škoda, že to bylo právě doma. Máme dva domácí zápasy o víkendu a je škoda ztrácet body zrovna na domácím ledě." Litvínovský útočník, který si pro změnu zahrál v zápase proti Třinci na pozici bránícího hráče, vidí hlavní problém v první třetině. "V první třetině jsme neměli dobrý pohyb, stejně jako minulý zápas s Olomoucí. Nehrajeme tak dobře na puku, nejsme v pohybu, pak se to těžko dohání." Další zápas čeká chemiky v neděli doma proti Hradci Králové. Zahraje si litvínovský kapitán opět v obraně?
 
Zápasy - Junioři dnes

Z Boleslavi vítězně! Junioři přetlačili Bruslaře po nájezdech

M l a d á B o l e s l a v - Další zápasový víkend zakončila černožlutá juniorka vítězstvím. Utkání s Mladou Boleslaví přineslo tvrdý boj, navrch měli dlouho domácí. Dvanáct minut před koncem ale vyrovnal Vojtěch Kysela a rozhodnou tak muselo až prodloužení, potažmo samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro chemiky získal Daniel Jouza.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.
Více >
Žáci včera

OSMIČKA: Plichta v Litoměřicích a nadílka Mostu

Žáci litvínovské osmé třídy za sebou mají další dva zápasy, a to znamená jediné: je čas na mládežnický přehled. Osmáci na konci listopadu remizovali v Litoměřicích s tamním Stadionem, týden nato si spravili chuť vysokým domácím vítězstvím proti Mostu.
Více >
×
Odehrané 17:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
Litvínov mládež