Mládež 07.05.2014
Autor: Tisková zpráva

Mládež: Trenérské obsazení žákovských kategorií 2014/2015

Trenérské změny nastaly také u žákovských kategorií. Vedení klubu společně s trenéry rozhodlo o obsazení jednotlivých žákovských tříd pro sezónu 2014/2015. Přibyla také nová pozice koordinátora pro hokejovou akademii, kterou bude zastávat reprezentační trenér Ondřej Weissmann.
Od nové sezóny zavedlo vedení HC Litvínov, o. s. novou funkci v podobě koordinátora pro hokejovou akademii. Právě na tuto pozici se po třech letech vrací uznávaný taktik a reprezentační trenér Ondřej Weissmann. Litvínov tak obnovil spolupráci s někdejším litvínovským trenérem po jeho odchodu z pražské Slavie. Ondřej Weissmann před třemi lety vedl jako hlavní kouč tým litvínovských juniorů.

Trenéři žákovských kategorií pro sezónu 2014/15

8 + 6 třída: 

Hlavní trenér: Radek Goga
Asistenti: Radim Skuhrovec a Martin Nosek

7 + 5 třída: 

Hlavní trenér: Petr Franěk
Asistent: Zdeněk Zíma

4 + 3 třída:

Trenéři: Zdeněk Němec, Marek Fiala a Miroslav Žák

2 + základna:

Trenéři: Žák, Parák, Goga, Fidrmuc, Bříza, Černý a Kýhos

Od nové sezóny se hlavním trenérem brankařů HC Litvínov, o. s. stal David Kovářík, který bude mít na starosti brankaře všech mládežnických kategorií.

V pátek vám přineseme rozhovor s vedením HC Litvínov, o. s. kde se dozvíte proč došlo ke změnám trenérských postů zejména v nejvyšších mládežnických kategorií a také zhodnocení celé sezóny 2013/14.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Více >
Zápasy - Junioři 03.12.2021

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >