Rozhovory 22.12.2020
Autor: Ondřej Mach

Možná to ocením, až skončím s hokejem, tvrdí Hübl po dalším rekordu. Který pro něj byl nejtěžší?

Litvínovská legenda Viktor Hübl si může odškrtnout další rekord. Kapitán Vervy v úterý svými dvěma góly překonal bodový rekord Petra Lešky v základní části Tipsport extraligy! Na kontě má aktuálně 787 kanadských bodů.
Co pro vás překonání tohoto rekordu znamená?
Nejvíc asi klid, že se mě novináři konečně přestanou ptát, kdy to překonám, nebo kolik mi chybí bodů. Mám to za sebou a můžu se soustředit na hokej. (usmívá se) Ne, je to příjemné. Ale jak říkám, možná to ocením, až skončím s hokejem. Teď se v tom nechci babrat a myslet na to. Před námi je ještě víc jak půlka sezony, potřebujeme zlepšit naši hru a posunout se trochu výš. 

Upřímně, nebyl jste z překonání Leškova rekordu nervózní? Jak jste to prožíval?
Zrovna tohle jsem neprožíval vůbec. Kdybych to neudělal, tak se z toho nezblázním, svět by se nezhroutil. Spíš se zajímám o naši hru, která nebyla dobrá, v posledních pár zápasech se to trochu zlepšilo. Doufám, že týmu budu pomáhat daleko víc. 

Je to váš devátý extraligový rekord. Kterého podle vás bylo nejtěžší dosáhnout?
Nevím, zatím nad tím nepřemýšlím. Možná až si za deset let sedneme někde v hospodě, tak nějaký vyberu. Soustředím se na to, co bude teď. Nedokážu na to odpovědět. 

Na rekord Petra Lešky v asistencích vám jich zbývá přes sto…
Jak jsem říkal, soustředím se na naše výkony. Chci se hokejem bavit, aby nám to tady klapalo a já jsem byl týmu nějakým způsobem prospěšný. Hokej si chci užívat a přeju si, abychom si ho tady v Litvínově takhle užívali všichni. 

Celý rozhovor s Viktorem Hüblem:

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >