Rozhovory 12.08.2020
Autor: Ondřej Vlk

Mrzí mě, že jsme se gólově neprosadili, říká po utkání ve Varech trenér Vladimír Országh

Svěřenci Vladimíra Országha první přípravný duel na ledě karlovarské Energie nezvládli a podlehli 0:5. Litvínov ale neměl vůbec špatný vstup do zápasu, kde si v přesilovce černožlutí vypracovali několik slibných příležitostí.
Verva postupem utkání začala ztrácet a Vary chyby litvínovských hráčů trestaly. "První třetina byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale od druhé třetiny soupeř převzal iniciativu. Hodně puků jsme ztráceli u modrých čar a oni nám hrozili z brejků, a to nám dělalo problémy," říkal po utkání hlavní trenér Vladimír Országh. 

Pro Litvínov to bylo první přípravné utkání, kde přípravu narušila karanténa. "Byl to náš první zápas, takže máme trochu skluz. Bylo tam hodně dobrých věcí. Trochu mě mrzí, že jsme se gólově neprosadili, protože jsme šance měli. Na druhou stranu jsme v utkání měli věci, na kterých budeme muset zapracovat. Chyby, které jsme viděli jsou asi normální v tomto období a pro nás je teď důležité, abychom rychle zregenerovali, protože nás čekají ještě dva zápasy tento týden," hodnotil hlavní trenér.

Celý rozhovor s Vladimírem Országhem:

Žáci před 3 dny

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >