Rozhovory 04.10.2018
Autor: Šimon Kadeřávek

Musím příležitost chytnout za pačesy, směje se Karel Kubát

L i t v í n o v - Verva na začátku sezony zažívá příjemné období, hraje krásný hokej, z týmu je cítit týmový duch a také vede soutěž. V záplavě těchto informací se objevila jedna důležitá zpráva. Sehrané řady Litvínova opustí Karel Kubát, který zamíří do ruského Admiralu Vladivostok. „Je to sice nejdál, jak to jen jde, ale je to krásné město,“ hodnotí Vladivostok třicetiletý obránce.
Hráč, který byl nedílnou součástí sestavy, se naposledy objevil v zápase proti Olomouci. Zaznamenal v něm jeden bod za asistenci. „Chtějí využít moje ofenzivní nadání, protože bránit mi nikdy nějak moc nešlo,“ směje se Kubát. Jedná se o jeho první zahraniční působení a sám zmínil, že se mu litvínovský stadion opouští těžko. „Kluci to zvládnou, tým šlape a funguje, ale tohle je životní nabídka,“ zdůvodňuje své rozhodnutí. Na dalekém východě nebude sám, jelikož v týmu působí Vojtěch Polák a Slovák Marek Hovorka. „Uvěřím tomu až budu sedět v letadle,“ uzavírá se šťastným úsměvem Karel Kubát.

Rozhovory - Junioři před 2 dny

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >