Rozhovory 07.01.2022
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Musíme bodovat, velí gólman Denis Godla

Denis Godla je v letošní sezoně jasnou jedničkou v litvínovské brance. Nastoupil do 33 zápasů v aktuálním ročníku a na kontě má tři čistá konta. Ovšem s Mladou Boleslaví inkasoval dvě smolné branky, na kterých měli podíl také spoluhráči. „Vstřelili jsme si jeden vlastní gól, na další jsme jim nahráli. Byly to zbytečné branky,” hodnotí těsnou prohru Denis Godla.

Denisi, jak byste zhodnotil utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězi rozhodl jediný gól?

Je škoda, že jsme v závěru zápasu naší chybou přišli o bodový zisk. Myslím si, že naše hra nebyla nejhorší, ale nevyšla nám oslabení a nějaké další věci. Vstřelili jsme si jeden vlastní gól, na další jsme jim nahráli. Byly to zbytečné branky. Měli jsme bodovat, musíme bodovat.

Jak se z vašeho pohledu zrodila rozhodující situace zápasu?

Začátek akce jsem upřímně neviděl, protože jsem se soustředil na hráče ve středu. Najednou jsme ztratili puk v rohu, viděl jsem volného hráče mezi kruhy a věděl jsem, že za zády mám dalšího mladoboleslavského hráče. Nemohl jsem se na něj ale soustředit, protože bych jinému nechal volnou celou bránu. Povedlo se jim to nějak sehrát. Náš hráč se nestihl vrátit a vstřelili to do prázdné brány. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >