Rozhovory 08.01.2019
Autor: Ondřej Vlk

Musíme zlepšit pohyb, hokej je založený na bruslení, říká Jiří Šlégr

Litvínov v posledních kolech nepodává přesvědčivé výkony. Trápí to nejen fanoušky, ale hlavně generálního ředitele klubu Jiřího Šlégra. Složil silný tým, který by se měl pohybovat v klidných vodách tabulky, ale jeho mužstvu se aktuálně nedaří. ”Není možné, abychom nebruslili. To si myslím, že je největší chyba, kterou montálně děláme. Naši klíčoví hráči nejsou v pohybu, snaží se situace řešit pouze přihrávkami. To není možné, hokej, který se hraje po celém světě je založený na bruslení,” lamentuje Jiří Šlégr.
Následující tréninky se litvínovští zaměří především na kondici. "S trenéry jsme se domluvili, že zintenzivníme tréninkové jednotky a zaměříme se více na kondiční cvičení, abychom byli dostatečně fyzicky a kondičně připravení do zápasů. Chceme udělat všechno proto, abychom se probojovali do play off, protože to je od začátku sezóny náš cíl," dodává Jiří Šlégr.

Celý obsáhlý rozhovor s Jiřím Šlégrem:

Rozhovory - Junioři včera

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Preview - Dorost včera

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Trápení dorostenců pokračuje i v play off, Plzni podlehli 1:4

L i t v í n o v - Dorost i po skvělé první třetině a rychlé brance Dominika Broučka podlehl Plzni 1:4. O vítězi rozhodla třetina druhá, ve které hosté nasázeli všechny čtyři branky. Dorost prohrál již po třinácté v řadě.