Mládež 27.01.2022
Autor: Ondřej Vlk

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.

Široká základna dětí je snem každého hokejového klubu. Litvínov jich během náborové akce nalákal na spodní plochu přes třicet a všechny čekal zajímavý a bohatý program. Po úvodní prezentaci a představení hokeje od trenéra Mikaela Pančáka čekalo mladé naděje seznámení s výstrojí a program na ledové ploše. 

Akce se zúčastnila celá řada trenérů HC Litvínov a dalších pomocníků z řad rodičů a starších litvínovských mládežníků. Hokejový potěr byl rozdělen do několika skupin podle dovedností. Celá akce trvala přes dvě hodiny a všichni účastníci si ji náležitě užili. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >