Klub 02.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Na předsezónní Vervování zavítaly stovky fanoušků!

Litvínov v neděli zahájil se svými příznivci novou sezónu! Akce nazvaná předsezónní Vervování byla určena právě fanouškům žlutočerných barev. Byl pro ně připraven bohatý program na celé odpoledne.
Litvínovští fanoušci mohli opět s hráči a vedením klubu slavnostně zahájit sezónu na letním stadionu vedle ZS Ivana Hlinky. Litvínovský klub si pro ně připravil bohatý program. Byly představeny nové dresy, slavnostně otevřen nový VervaShop, příznivci žlutočerných barev měli možnost ochutnat i žlutočernou zmrzlinu. Každý fanoušek si mohl nechat podepsat svého oblíbeného hráče během autogramiády. Pro děti byly na hřišti připraveny zábavné atrakce a divadlo. Celou akci uzavřel koncert skupiny U2 revival. 

Záběry z akce:

Fotogalerie

Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.
Více >