Klub 02.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Na předsezónní Vervování zavítaly stovky fanoušků!

Litvínov v neděli zahájil se svými příznivci novou sezónu! Akce nazvaná předsezónní Vervování byla určena právě fanouškům žlutočerných barev. Byl pro ně připraven bohatý program na celé odpoledne.
Litvínovští fanoušci mohli opět s hráči a vedením klubu slavnostně zahájit sezónu na letním stadionu vedle ZS Ivana Hlinky. Litvínovský klub si pro ně připravil bohatý program. Byly představeny nové dresy, slavnostně otevřen nový VervaShop, příznivci žlutočerných barev měli možnost ochutnat i žlutočernou zmrzlinu. Každý fanoušek si mohl nechat podepsat svého oblíbeného hráče během autogramiády. Pro děti byly na hřišti připraveny zábavné atrakce a divadlo. Celou akci uzavřel koncert skupiny U2 revival. 

Záběry z akce:

Fotogalerie

Žáci včera

DEVÍTKA: Litvínov dominoval na Kladně i v Mostě

Netradičně dvě utkání v jednom týdnu měli na programu žáci litvínovské deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy je zvládli velmi dobře, PZ Kladno i Most porazili obrovským rozdílem. Díky zaváhání Rytířů tak mají na první příčce čtyřbodový náskok.
Více >
Žáci včera

SEDMIČKA: Litvínov nadělovala Kladnu, zároveň schytal debakl od Mostu

Do dalších bojů se vrhli severočeští sedmáci, kteří chtěli dát vale předešlým prohrám. Třízápasovou mizérii přerušili rozhodným vítězstvím nad Kladnem. Další oslavy se však nekonaly, jelikož v 8. kole padli Severočeši s nedalekým Mostem.
Více >
Mládež před 3 dny

Martin Ručinský zahájil nový hokejový turnaj pro mládež 
Sev.en Hockey Cup

Litvínov, 20. října 2019 – Když zjistíš, že v tom máš hokej, uspořádej turnaj! Takové heslo stálo u zrození Sev.en Hockey Cupu, nové soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí energetická společnost Sev.en Energy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno.
Více >