Preview - Dorost 21.02.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Nadstavba míří ke konci. Dorost přivítá na domácím ledě Kladno, poté vyrazí do Třemošné

Mladíci mají před sebou už jen pět utkání, jejich přímý konkurent a aktuální lídr z Chomutova odehraje o jeden zápas méně. Díky tomu je postup v rukou litvínovský nadějí, ty tento týden změří síly s posledními Pracovními zálohami Kladno, za sobotním mačem musí odcestovat na led Meteoru Třemošná.

Severočeši se s PZ Kladno setkali naposledy 12. února v rámci dohrávky 7. kola nadstavby. První třetinu papírový outsider odolával, poté ale otevřel skóre Jan Šprynar. Stejný hráč slavil i o deset minut později. Jeho počínání napodobil Peroutka, posléze se ale dostal ke slovu znovu Šprynar a zaznamenal hattrick během jediné dvacetiminutovky. Útočníkovo snažení nastartovalo spoluhráče a Litvínov nasázel v posledním dějství pět gólů. Ztrápené Kladno reagovalo jedinou trefou v 59. minutě a brankář Balík tak smolně přišel o čisté konto.

Na Třemošnou narazili chemici začátkem února a stejně jako se Středočechy nedokázali rozvlnit síť během úvodního dějství. Nervózní tým uklidnil ve 24. minutě Dominik Čech, hráči v černožlutých dresech přidali další trefu zásluhou Bednaříka. Podobný počet gólů padl také v závěrečné dvacetiminutovce. Litvínov si díky tomu připsal důležitou výhru a hlavně tři body!

Utkání s PZ Kladno začíná ve čtvrtek od 17:30, proti Třemošné vyrazí na led během soboty ve13:00.

Mohou Severočeši přeskočit Piráty ještě před závěrečným hracím týdnem? Chomutov paradoxně míří do Třemošné ve čtvrtek, v sobotu čeká hráče utkání s Hvězdou. V případě Litvínova i Chomutova jsou oba týmy papírovými favority a měly by si připsat plný počet bodů.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >