Rozhovory 28.10.2018
Autor: Tereza Čubanová

Není to lehké, když nestřílíme góly, smutní Jaroslav Janus

Verva dnes nestačila na předposlední tým tabulky - Mladou Boleslav. Ač byl Litvínov favoritem, nedokázal vstřelit jediný gól a v utkání na domácím ledě tak neuspěl. Ač se Jaroslav Janus snažil, co mu síly stačily, vychytat vítězství dnes chemikům nedokázal. ”První zápasy jsme góly dávaly a teď máme problém se prosadit, takže musíme hlavně na tom zapracovat,” zhodnotil litvínovský neúspěch Janus.
První zápas po první třetině extraligy Litvínov nezvládl. Na domácím ledě podlehl borcům z Mladé Boleslavi 3:0. Na boleslavské střídačce stáli litvínovští zlatí trenéři Radim Rulík a Miloslav Hořava, kteří mohou být s průběhem zápasu spokojeni. Naopak chemici nevstřelili ani jeden gól a dál se tak trápí v produktivitě. Litvínovskou klec hájil Jaroslav Janus a zhodnotil dnes zápas v rozhovoru. "Určitě se nechytá příjemně. Gólman se cítí lépe, když jeho tým dá jeden, dva góly a potom se i lépe brání. Takže pro gólmana určitě těžký zápas, ale jsou prostě i takové zápasy. Ale věřím, že se z toho co nejříve poučíme," svěřil své pocity z utkání litvínovský brankář.
 
Zápasy - Junioři před 2 dny

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři otočili duel s Jihlavou a po výhře 6:3 berou tři body

L i t v í n o v - První zápas po reprezentační pauze zvládli černožlutí junioři za tři body. Utkání s Duklou se přitom dlouho nevyvíjelo dobře, chemici museli až do druhé třetiny dotahovat. V poslední periodě však nasázeli tři branky a slaví plný bodový zisk. Dvěma brankami se na něm podepsal obránce Robert Bártek.
Více >