Rozhovory 28.10.2018
Autor: Tereza Čubanová

Není to lehké, když nestřílíme góly, smutní Jaroslav Janus

Verva dnes nestačila na předposlední tým tabulky - Mladou Boleslav. Ač byl Litvínov favoritem, nedokázal vstřelit jediný gól a v utkání na domácím ledě tak neuspěl. Ač se Jaroslav Janus snažil, co mu síly stačily, vychytat vítězství dnes chemikům nedokázal. ”První zápasy jsme góly dávaly a teď máme problém se prosadit, takže musíme hlavně na tom zapracovat,” zhodnotil litvínovský neúspěch Janus.
První zápas po první třetině extraligy Litvínov nezvládl. Na domácím ledě podlehl borcům z Mladé Boleslavi 3:0. Na boleslavské střídačce stáli litvínovští zlatí trenéři Radim Rulík a Miloslav Hořava, kteří mohou být s průběhem zápasu spokojeni. Naopak chemici nevstřelili ani jeden gól a dál se tak trápí v produktivitě. Litvínovskou klec hájil Jaroslav Janus a zhodnotil dnes zápas v rozhovoru. "Určitě se nechytá příjemně. Gólman se cítí lépe, když jeho tým dá jeden, dva góly a potom se i lépe brání. Takže pro gólmana určitě těžký zápas, ale jsou prostě i takové zápasy. Ale věřím, že se z toho co nejříve poučíme," svěřil své pocity z utkání litvínovský brankář.
 
Rozhovory - Žáci před 2 dny

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >