Rozhovory 07.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Nesmí se stávat, že si vedení necháme utéci, reflektuje Jan Ščotka

Jan Ščotka se dokázal prosadit při přesilové hře a vstřelil druhou branku do sítě Karlových Varů. Jak hodnotil utkání po jeho skončení?
Jan Ščotka patří mezi ofenzivní litvínovské beky, na kontě má již 17 bodů za 5 gólů a 12 asistencí. Prosadil se i proti Karlovým Varům, když clonil před brankářem Novotným při prudké přihrávce Viktora Hübla. „Dostal jsem jasný pokyn, abych stál před brankářem a clonil mu. Viktor je pan hráč a klobouk dolů, jakým způsobem mě před brankou našel, moje práce pak už byla jednoduchá," řekl litvínovský obránce.

Po druhé brance však Litvínov o vedení přišel a Energie se vrátila zpět do hry. „To jsou ty naše pětiminutové výpadky, které bohužel míváme. Tyto momenty potom otočí zápas na stranu soupeře a my si vedení necháme utéct, to se nesmí stávat," dodal. 

Celý rozhovor s Janem Ščotkou naleznete zde: 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >