Rozhovory 07.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Nesmí se stávat, že si vedení necháme utéci, reflektuje Jan Ščotka

Jan Ščotka se dokázal prosadit při přesilové hře a vstřelil druhou branku do sítě Karlových Varů. Jak hodnotil utkání po jeho skončení?
Jan Ščotka patří mezi ofenzivní litvínovské beky, na kontě má již 17 bodů za 5 gólů a 12 asistencí. Prosadil se i proti Karlovým Varům, když clonil před brankářem Novotným při prudké přihrávce Viktora Hübla. „Dostal jsem jasný pokyn, abych stál před brankářem a clonil mu. Viktor je pan hráč a klobouk dolů, jakým způsobem mě před brankou našel, moje práce pak už byla jednoduchá," řekl litvínovský obránce.

Po druhé brance však Litvínov o vedení přišel a Energie se vrátila zpět do hry. „To jsou ty naše pětiminutové výpadky, které bohužel míváme. Tyto momenty potom otočí zápas na stranu soupeře a my si vedení necháme utéct, to se nesmí stávat," dodal. 

Celý rozhovor s Janem Ščotkou naleznete zde: 

Zápasy - Dorost včera

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
×
Dnes v 16:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov