A-tým 18.09.2020
Autor: Ondřej Vlk

Nová smlouva s mládeží. Úzká spolupráce je klíčová, shodují se Hynek s Havelkou

HC VERVA Litvínov, a.s. uzavřela se svým mládežnickým oddílem HC Litvínov, sportovní spolek novou tříletou smlouvu o spolupráci. Vedení A-týmu tak poskytne mládeži finanční základ pro nadcházející tři sezóny.
„Jsme rádi, že se nám po dlouhých jednáních podařilo uzavřít rámcovou smlouvu o spolupráci s naší mládeží. Dlouhodobým cílem je vychovat co nejvíce odchovanců a hráčů z regionu, kteří budou do budoucna tvořit kostru A-týmu. Celý proces je naším společným úkolem,“ uvedl Pavel Hynek, generální ředitel HC VERVA Litvínov.

Litvínov chce opět navázat na výchovu talentů, která ho léta zdobila po celém světě. Verva po změnách v klubu vyhlásila jasný cíl, tím je zlepšení spolupráce s mládeží a zapracování vlastních odchovanců do svého kádru. Nová rámcová smlouva na tříleté období zaručí HC Litvínov, sportovní spolek stabilní finanční základ. „Jsem moc rád, že jsme dosáhli dohody ohledně rámcové smlouvy o spolupráci mezi akciovou společností a sportovním spolkem. Rámcovou smlouvu jsme uzavřeli na tři roky a je pro nás velmi dobrým základem pro zajištění finančního krytí provozu mládeže. Jednání byla z obou stran velmi korektní. Pojmenovali jsme si společné cíle a tato smlouva je důkazem úzké provázanosti a spolupráce mezi naší mládeží a A-týmem,“ říká Kamil Havelka, předseda HC Litvínov, sportovní spolek. 
Konto našeho srdce před 3 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 3 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Vítkovice Steel
HC VERVA Litvínov