Fanoušci 22.12.2019
Autor: Ondřej Vlk

Nový projekt ŠKODA AUTO chystá pro fanoušky Vervy VIP výjezd do Drážďan

Cesta na lednové HOCKEY OPEN AIR 2020 v Drážďanech v luxusním automobilu Škoda, spousta dárků v čele s dresem a klubovou šálou, možnost nahlédnout do zákulisí a sledování exkluzivního sportovního odpoledne z reprezentativní VIP zóny. O výjimečný zážitek spojený s blížícím se lednovým hokejovým svátkem mohou nyní soutěžit všichni příznivci litvínovského hokeje.
Oficiální partner Tipsport extraligy, společnosti ŠKODA AUTO a.s., spustil před koncem roku nový projekt s názvem ´Můj hokejový zážitek´. Na stránkách www.soutez-skoda.cz budou hokejoví nadšenci postupně nalézat soutěže navázané vždy na jeden ze 14 extraligových klubů, do konce sezony bude k dispozici soutěž s každým jednotlivým klubem. Jako bonus budou začleněny také vybrané kluby z Chance ligy a také třetí nejvyšší soutěže. 

Vedle hlavní výhry, kterou je zmiňovaný VIP zážitek pro dvě osoby, budou další vylosování výherci odměněni šálami klubu či vstupenkami na vybraný domácí zápas jejich favoritů.

Jako první se otevřela možnost na specifický zážitek právě pro fanoušky našeho klubu. Zatímco fanoušci ostatních 13 extraligových celků budou soutěžit o VIP zážitek na domácím stadionu, příznivci Litvínova budou usilovat o výjezd na HOCKEY OPEN AIR 2020 v Drážďanech. V rámci dlouho chystané akce na fotbalovém stadionu drážďanského Dynama bude 4. ledna 30 tisíc fanoušků nejprve sledovat derby mezi Dresdner Eislöwen a Lausitzer Füchse, zlatým hřebem pak bude extraligový duel právě mezi Litvínovem a pražskou Spartou. 

Soutěž na stránkách www.soutez-skoda.cz byla již spuštěna a poběží až do neděle 29. prosince. Výherce bude kontaktován telefonicky a těšit se může na kompletní balíček zmíněných zážitků – pohodlnou dopravu do Drážďan a zpět ve skvělém voze Škoda včetně řidiče, dárky z produkce Vervy a především pak samotné zápasy v prostředí stadionového VIP. 
Žáci 27.09.2020

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
×
Dnes v 17:45 | Jun.
HC Slavia Praha
Litvínov mládež