Fanoušci 22.12.2019
Autor: Ondřej Vlk

Nový projekt ŠKODA AUTO chystá pro fanoušky Vervy VIP výjezd do Drážďan

Cesta na lednové HOCKEY OPEN AIR 2020 v Drážďanech v luxusním automobilu Škoda, spousta dárků v čele s dresem a klubovou šálou, možnost nahlédnout do zákulisí a sledování exkluzivního sportovního odpoledne z reprezentativní VIP zóny. O výjimečný zážitek spojený s blížícím se lednovým hokejovým svátkem mohou nyní soutěžit všichni příznivci litvínovského hokeje.
Oficiální partner Tipsport extraligy, společnosti ŠKODA AUTO a.s., spustil před koncem roku nový projekt s názvem ´Můj hokejový zážitek´. Na stránkách www.soutez-skoda.cz budou hokejoví nadšenci postupně nalézat soutěže navázané vždy na jeden ze 14 extraligových klubů, do konce sezony bude k dispozici soutěž s každým jednotlivým klubem. Jako bonus budou začleněny také vybrané kluby z Chance ligy a také třetí nejvyšší soutěže. 

Vedle hlavní výhry, kterou je zmiňovaný VIP zážitek pro dvě osoby, budou další vylosování výherci odměněni šálami klubu či vstupenkami na vybraný domácí zápas jejich favoritů.

Jako první se otevřela možnost na specifický zážitek právě pro fanoušky našeho klubu. Zatímco fanoušci ostatních 13 extraligových celků budou soutěžit o VIP zážitek na domácím stadionu, příznivci Litvínova budou usilovat o výjezd na HOCKEY OPEN AIR 2020 v Drážďanech. V rámci dlouho chystané akce na fotbalovém stadionu drážďanského Dynama bude 4. ledna 30 tisíc fanoušků nejprve sledovat derby mezi Dresdner Eislöwen a Lausitzer Füchse, zlatým hřebem pak bude extraligový duel právě mezi Litvínovem a pražskou Spartou. 

Soutěž na stránkách www.soutez-skoda.cz byla již spuštěna a poběží až do neděle 29. prosince. Výherce bude kontaktován telefonicky a těšit se může na kompletní balíček zmíněných zážitků – pohodlnou dopravu do Drážďan a zpět ve skvělém voze Škoda včetně řidiče, dárky z produkce Vervy a především pak samotné zápasy v prostředí stadionového VIP. 
Preview - Dorost včera

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Více >
Rozhovory - Dorost včera

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Více >
Zápasy - Junioři 15.02.2020

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec