Fanoušci 24.03.2017
Autor: Redakce

O rozlučku se sezónou byl velký zájem

Na Zimním stadiónu Ivana Hlinky se dnes uskutečnila rozlučka fanoušků a hráčů se sezónou 2016/2017, organizovaná HC VERVA Litvínov a fanklubem Ropáci on Tour.
Potvrdilo se, že město Litvínov a jeho okolí je hokeji zaslíbený region.

Zklamání z vyřazení v play off pomalu odeznívá. Brzy snad ve všech převládne pocit z velmi dobré základní části, ve které se Litvínov oproti minulému ročníku zlepšil o osm míst.

Na ozvučený led Hlinkova stadión si přišlo na půldruhé hodiny zabruslit a setkat se s hráči na dvě stovky žlutočerných příznivců.
Nechyběli kapitán týmu Michal Trávníček, Viktor Hübl, František Lukeš, Filip Pavlík, Martin Hanzl a další.

Jaroslav Janus byl nominován do národního týmu své země a už je na Slovensku. Do českého týmu byl povolán Robin Hanzl, který dnes na ledě nechyběl. Ač zranění či po zranění, dorazili na trestnou lavici a spoustu podpisů rozdali i obránci Tomáš Pavelka a Daniel Sørvik.
Celkem bylo k dispozici fanouškům třiadvadvacet hráčů.

Místopředseda představenstva klubu Krzysztof Zdziarski a vedoucí marketingu Jan Klobouček předali na ledě grandkartu Benziny v hodnotě tisíc korun na pohonné hmoty – palivo Verva – třem fanouškům, kteří vlastním vozem nejvíce jezdili na venkovní zápasy. Kartu převzali Ivoš Šída, ing. Milan Špinka a Němec Jan Heydenreich. Pozdravit fandy přišel také generální manažer klubu Robert Kysela.

Příznivci se na ledě s hráči fotili a odnášeli si jejich autogramy, prostor byl i na popovídání, možnost zastřílet si na figurínu v brance.

Tak nashledanou v sezóně 2017/2018!

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >