Fanoušci 24.03.2017
Autor: Redakce

O rozlučku se sezónou byl velký zájem

Na Zimním stadiónu Ivana Hlinky se dnes uskutečnila rozlučka fanoušků a hráčů se sezónou 2016/2017, organizovaná HC VERVA Litvínov a fanklubem Ropáci on Tour.
Potvrdilo se, že město Litvínov a jeho okolí je hokeji zaslíbený region.

Zklamání z vyřazení v play off pomalu odeznívá. Brzy snad ve všech převládne pocit z velmi dobré základní části, ve které se Litvínov oproti minulému ročníku zlepšil o osm míst.

Na ozvučený led Hlinkova stadión si přišlo na půldruhé hodiny zabruslit a setkat se s hráči na dvě stovky žlutočerných příznivců.
Nechyběli kapitán týmu Michal Trávníček, Viktor Hübl, František Lukeš, Filip Pavlík, Martin Hanzl a další.

Jaroslav Janus byl nominován do národního týmu své země a už je na Slovensku. Do českého týmu byl povolán Robin Hanzl, který dnes na ledě nechyběl. Ač zranění či po zranění, dorazili na trestnou lavici a spoustu podpisů rozdali i obránci Tomáš Pavelka a Daniel Sørvik.
Celkem bylo k dispozici fanouškům třiadvadvacet hráčů.

Místopředseda představenstva klubu Krzysztof Zdziarski a vedoucí marketingu Jan Klobouček předali na ledě grandkartu Benziny v hodnotě tisíc korun na pohonné hmoty – palivo Verva – třem fanouškům, kteří vlastním vozem nejvíce jezdili na venkovní zápasy. Kartu převzali Ivoš Šída, ing. Milan Špinka a Němec Jan Heydenreich. Pozdravit fandy přišel také generální manažer klubu Robert Kysela.

Příznivci se na ledě s hráči fotili a odnášeli si jejich autogramy, prostor byl i na popovídání, možnost zastřílet si na figurínu v brance.

Tak nashledanou v sezóně 2017/2018!

Fotogalerie

Konto našeho srdce dnes

Jiří Šlégr a Tomáš Pavelka předali přístroj Klinice úrazové chirurgie v Ostravě

Konto našeho srdce reagovalo na střelbu, ke které došlo 10. prosince 2019 ve Fakultní nemocnici v Ostravě, kam do čekárny traumatologie vstoupil v 7:15 muž s pistolí, který bez varování, zblízka a v rychlém sledu zasáhl 9 pacientů. Čtyři pacienti přišli na místě o život, tři další lidé podlehli způsobeným zraněním. Náš obránce Tomáš Pavelka...
Více >
Žáci dnes

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení proher

Pátou třídu čekala dvě kola, nejdříve se v sobotu představili na ledě Klášterce nad Ohří. O den později čelili v domácím prostředí Lounům. Obě utkání se nesla ve vyrovnaném duchu, ale snaha nebyla korunována bodovým ziskem. Páťákům patří po patnácti zápasech osmá příčka.
Více >
Mládež před 2 dny

Program juniorky: sezona pokračuje DHL Superpohárem

Litvínovští junioři před sebou mají poslední dva zápasy turnaje O Pohár DHL, který letos z části nahradil nejvyšší juniorskou soutěž. Jako pokračování svaz představil tzv. DHL Superpohár.
Více >