Tiskové zprávy 03.03.2022
Autor: Tisková zpráva

Obránce Patrik Demel pokračuje v Litvínově

Verva se dohodla na nové smlouvě s Patrikem Demelem. Šestadvacetiletý zadák tak na severu Čech bude působit i v následující sezóně. V Litvínově podepsal novou roční smlouvu. „Patrik letos patří mezi naše klíčové obránce. Je na něm vidět, že udělal opět velký progres a věříme, že se bude zlepšovat dále. Jsme rádi, že jsme se dokázali domluvit na jeho pokračování v litvínovském dresu i pro následující ročník,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Rodák z Ostravy tak začne v Litvínově svou třetí sezónu. V černožlutém dresu zatím odehrál 106 zápasů s bilancí čtyř branek a pětadvaceti asistencí. Zejména v letošním ročníku Tipsport extraligy se rozehrál k výborným výkonům a prožívá svou nejlepší sezónu, co se týče počtu nasbíraných kanadských bodů.

V 52 utkáních vstřelil čtyři góly a přidal čtrnáct asistencí. Je tak třetím neproduktivnějším zadákem Vervy. „Jsem šťastný, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy. Vážím si důvěry, kterou jsem v Litvínově dostal. Věřím, že když zapracuji na některých detailech, tak se moje výkonnost dostane zase o kus dále. Teď se ale musíme hlavně soustředit na vyvrcholení extraligy,“ říká obránce Patrik Demel.

Mládež včera

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >