Klub 20.10.2021
Autor: Klub

Otestuj se u vchodu B na ZS Ivana Hlinky a získej vstupenku na utkání zdarma

Nově mají fanoušci možnost nechat se otestovat antigenním testem před zápasem na ZS Ivana Hlinky vedle vchodu B. Testování bude probíhat před každým domácím utkáním.

Ve spolupráci s firmou, která testování provádí můžete navíc získat vstupenku na stání zdarma. Každý desátý testovaný fanoušek obdrží přímo na testovacím místě zdarma vstupenku na dané utkání. Do konce října zdravotní pojišťovna proplácí jeden antigenní test týdně. Všechny fanoušky, kteří se chtějí otestovat u ZS Ivana Hlinky prosíme, aby dorazili na testovací místo s předstihem a vyhnuli se tak případným frontám. 

Mládež dnes

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Více >
×
Odehrané 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Vítkovice Ridera