Fanoušci 09.09.2018
Autor: Ondřej Vlk

PŘEDSEZONNÍ VERVOVÁNÍ! Přijďte s námi zahájit sezónu

Přijďte s námi zahájit novou sezónu v neděli 9. září od 15:30! Připravili jsme pro vás PŘEDSEZONNÍ VERVOVÁNÍ! Zajímá vás, jak budou vypadat nové dresy? Těšíte se na autogramiádu? Dorazte na fotbalové hřiště vedle ZS Ivana Hlinky! Máme pro vás připravený bohatý program. Celé akce, která se koná pod záštitou nově vznikajícího projektu Slunce pro region se budou účastnit i mostecké házenkářky a tepličtí fotbalisté. Vstup na akci je zdarma.

Rozhovory - Junioři včera

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Preview - Dorost včera

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Trápení dorostenců pokračuje i v play off, Plzni podlehli 1:4

L i t v í n o v - Dorost i po skvělé první třetině a rychlé brance Dominika Broučka podlehl Plzni 1:4. O vítězi rozhodla třetina druhá, ve které hosté nasázeli všechny čtyři branky. Dorost prohrál již po třinácté v řadě.