Klub 25.03.2022
Autor: Klub

Patrik Zdráhal s Patrikem Demlem obdrželi pozvánku na kemp národního týmu

Obránce Patrik Demel a útočník Patrik Zdráhal se budou v pondělí 28. března v Plzni hlásit trenérům národního týmu. Oba hráči po konci sezóny obdrželi pozvánky na reprezentační kemp, kterým začíná příprava na nadcházející mistrovství světa ve Finsku.

Patrik Zdráhal i Patrik Demel patřili k oporám litvínovského týmu. Šestadvacetiletý obránce Patrik Demel prožil z osobního pohledu výbornou sezónu. Nastoupil do 56 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky a přidal 14 asistencí. Útočník Patrik Zdráhal se stal s 20 góly nejlepším střelcem Vervy a ke svým gólům přidal i 22 asistencí, což ho řadilo v týmové produktivitě na druhé místo za Giorgia Estephana. 

Nyní oba dostanou možnost zabojovat o nominaci na blížící se mistrovství světa. 

Mládež před 2 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >