Mládež 16.04.2015
Autor: Ondřej Vlk

Patrik spěšný získal cenu fair play 2014

Vážené ocenění získal Patrik Spěšný, brankař litvínovské juniorky, když obdržel od Českého klubu fair play hlavní cenu za rok 2014.
Litvínovský junior Patrik Spěšný prokázal nezlomný charakter, když se odmítl podílet se na sázkovém podvodu. V textové zprávě ho hráč HC Motor České Budějovice vyzval, aby za finanční odměnu ovlivnil špatným výkonem zápas. Spěšný ale naopak šel za svými trenéry a celou věc nahlásil. Díky němu se případem zabývala jak disciplinární komise, tak policie. 

Český klub fair play se ho rozhodl za tento čin odměnit cenou za fair play pro rok 2014. Je to vůbec první zástupce litvínovského klubu, který takovou cenu obdržel. 

Audio rozhovor:

Fotogalerie

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >