A-tým 20.04.2016
Autor: Redakce, foto: Jan Čech

Po 10. kole baráže

…je soutěž blízko definitivnímu rozuzlení. Karlovým Varům stačí v pátek získat v Jihlavě dva body a bez ohledu na výsledek duelu Slavia – Litvínov se stanou druhým zachráněným týmem.
Litvínov je zachráněný už od neděle, na druhý tým tabulky má nyní náskok čtyř bodů (na záchranu devět).
Jihlava je naopak se sedmibodovou ztrátou na druhé místo dvě kola před koncem již definitivně bez šance.

Verva nasadila ve Varech několik mladých hráčů s ohledem na jejich možnou budoucnost v týmu a podobně by tomu mělo být i v pátek v Praze.

Mladí útočníci Stříbrný a Šimeček se zapsali do kanadského bodování. Nejpovedenější duel po svém návratu před baráží do Litvínova zaznamenal útočník Roman Pšurný, autor dvou gólů.

V kombinované sestavě (pět hráčů je také na marodce) byli hráči Vervy méně aktivní dopředu než v minulých zápasech. Střel na branku soupeře jim statistici tentokrát napočítali jen dvaadvacet.

Oba celky si v baráži nakonec rozdělily body rovnoměrně poměrem 6:6. Po výsledcích 5:3, 2:3, 3:2 a 3:5 bylo dokonce i skóre navlas stejné.

Slavia propásla svou úterní šanci, v Jihlavě prohrála o tři góly a k případnému vyvrcholení baráže – vzájemnému souboji o extraligu v posledním kole na ledě Karlových Varů – tak v neděli už vůbec nemusí dojít.

Rozhodne již pátek?

Zbylý program baráže:
11. kolo, pátek 22. dubna: Slavia – Litvínov (18:00), Jihlava – K. Vary (17:30)
12. kolo, neděle 24. dubna: K. Vary – Slavia (15:30), Litvínov – Jihlava (15:30)
Zápasy - Junioři včera

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost včera

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři i přes střeleckou převahu doma padli s Havířovem 2:3

Černožlutí junioři nesplnili očekávání a po Chomutovu padli také s Havířovem. Domácí byli zejména v první a třetí části lepším týmem. Jako první se však ujali vedení hokejisté Havířova a svůj náskok i díky využitým přesilovým hrám dokázali po celý zápas udržet. Domácí, stejně jako v minulém zápase, opět vyvinuli v posledních minutách hry velký...
Více >
×
Odehrané 16:40 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov