Fanoušci 20.11.2019
Autor: Ondřej Vlk

Podpořte v pátek před zápasem děti v nemocnicích v Mikulášské sbírce

V pátečním utkáním hostíme BK Mladá Boleslav a v rámci 20. kola Tipsport extraligy proběhne již tradiční Mikulášská sbírka pro nemocné děti, které jsou v nemocnicích v Ústeckém kraji. Ve spolupráci s Veronikou Hüblovou, fanklubem Ropáci on Tour a naším klubem můžete i vy fanoušci přinést sladkosti a podpořit dobrou věc.
Před zahájením zápasu můžete podpořit Mikulášskou sbírku tím, že do připravených košů, které budou u všech vstupů i ve VervaShopu odevzdat nějakou sladkost či dobrotu. Ropáci on Tour ve spolupráci s dalšími dobrovolníky vše nabalíčkují a hráči našeho A-týmu vše rozvezou na dětská oddělení v Ústeckém kraji. 

Krásné gesto vyslala i skupina fanoušků Mladé Boleslavi, která se nazývá Boleslavská Smečka, že v pátečním utkání také podpoří plánovanou sbírku.

Děkujeme všem, kteří sbírku podpoří! Minulý rok se vybralo mnoho sladkostí a všichni, kdo se zapojili tak potěšili přes 160 dětských pacientů.

Konto našeho srdce 27.10.2020

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři 27.10.2020

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov