A-tým 25.12.2012
Autor: Redakce

Porazí Litvínov potřetí Brno? (doplněno)

Dva zápasy, dvě výhry, čtyři body. To je skvělá letošní bilance s Kometou Brno, na kterou ve středu budou chtít navázat hráči Vervy. Jaká návštěva přijde na Štěpána do hlediště ZS Ivana Hlinky?

V prodloužení v Brně a na nájezdy doma zdolal letos Litvínov posledního finalistu a to se při zápase na Moravě musel vyrovnávat i s tak kuriózní situací, jakou byla inkasovaná branka poté, co nebyl vyloučený hráč včas vpuštěn do hry (!). Domácí tehdy v neoprávněně prodloužené přesilovce pět na tři vstřelili gól na 1:3 a začali se vracet do zápasu.

Ten rozehráli černožlutí fantasticky, už po 103 vteřinách vedli 2:0 a ve 13. minutě 3:0. V závěru utkání Kometa vyrovnala na 3:3 při přesilovce umocněné ještě power play, vzápětí byl v samostatném nájezdu atakován Hübl, ale nepískalo se ani trestné střílení ani faul. Tohle si hokejisté obvykle pamatují a přidává to na náboji středeční odvety.
Prodloužení v Brně rozhodl pro Litvínov Pšurný, nájezdy v prvním utkání v Litvínově zase Hanzl.

Kometa po reprezentační přestávce podlehla ve Zlíně 3:6, i když ještě ve třetí třetině vedla 3:2.
V pátek zapsala bod za domácí porážku s Českými Budějovicemi.

Trenér Venera se stříbrnou pozicí na jaře 2012 zapsal nesmazatelně do srdcí fanoušků, kteří jsou suverénními českými rekordmany ve vyprodávání svého stadiónu.
"7200 diváků, vyprodáno," zní pravidelně v éteru při domácích zápasech modrobílých. Mají hlad zopakovat poslední úspěch.

Verva si pro živou vodu dojela na lázeňskou kolonádu do Karlových Varů. I proto se slušná návštěva očekává i v Litvínově.
Den před utkáním netrénovali Marek Posmyk a Michal Trávníček, počítá se s prvním startem Kamila Piroše. Hráč se zkušenostmi z NHL, reprezentace a řady evropských lig se v extraligovém utkání v litvínovském dresu představí po 11 letech.
Předprodej startuje v úterý ráno v pokladně ZS Ivana Hlinky.

V neděli čeká poslední domácí vystoupení v roce 2012 proti Bílým Tygrům.
Pokladna se otevírá opět den před zápasem ráno jako obvykle (29.12.).

Mezitím, v pátek, zamíří Litvínov do Pardubic.

Každý bodík bude důležitý.
Zhasne Litvínov potřetí Kometu a odrazí útok libereckých šelem?

Zápasy - Dorost dnes

Druhá domácí výhra! Dorostenci přetlačili Třinec 3:2

Litvínov přivítal na svém ledě soupeře, který se potácí na chvostu tabulky. V rámci 3. kola ELIOD Extraligy dorostu změřili Severočeši síly s Třincem. Hosté sice dvakrát vedli, ale černožlutí se pokaždé na soupeře dotáhli. Obrat domácí dokonali v samostatných nájezdech a připsali si druhou výhru v tabulce o pořadí v play off.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Potvrdí dorost proti Třinci roli favorita?

Již ke třetímu zápasu v nadstavbě se postaví litvínovští dorostenci. Ti si z této části sezony zatím odnesli tři body za domácí výhru proti Brnu. Dokáže tým trenéra Tvrzníka navázat na toto vítězství a udrží domácí neporazitelnost? To vše zjistíme ve čtvrtek 5.12. od 17:30 na zimním stadionu v Litvínově.
Více >
Žáci před 3 dny

DEVÍTKA: Litvínov zvládl dvě venkovní utkání bez problému

Od posledního mládežnického přehledu uběhla zase nějaká doba a my vám nyní přinášíme další. Mladí chemici odehráli za posledních čtrnáct dní dva venkovní duely proti Sokolovu a Ústí nad Labem, v nichž vysoko zvítězili. Zastaví někdo černožlutou jízdu?
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Olomouc
HC VERVA Litvínov