Klub 10.09.2018
Autor: Klub

Poslední rozloučení s Jiřím Ambrožem proběhne ve čtvrtek od 15:00 před zimním stadionem

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým dlouholetým pracovníkem klubu Jiřím Ambrožem proběhne ve čtvrtek 13. 9. 2018 od 15:00 u sochy Ivana Hlinky. Přijďte se naposledy rozloučit s tak skvělým člověkem jako byl Jirka Ambrož.
Jiří Ambrož byl spjatý s litvínovským hokejem desítky let. Na přelomu 60. a 70. let nastupil k několika zápasům za A-tým, ale většinu utkání kariéry odehrál za B-tým Litvínova, později působil několik let jako vedoucí mládežnických celků. Nodmyslitelně patřil k litvínovskému stadionu, kde dlouhá léta působil jako technický pracovník. Byl jedním z největších srdcařů litvínovského klubu. Usměvavý, kamarádský a věčně s dobrou náladou, tak ho znali všichni jeho přátelé a spolupracovníci. V pondělí 20. srpna 2018 v odpoledních hodinách bohužel tragicky zesnul. 
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >