Preview - Dorost 27.02.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Poslední tři zápasy! Získají litvínovští dorostenci první místo?

Dorostenecká nadstavba míří ke svému konci a litvínovští mladíci mohou obsadit nejvyšší příčku. Severočechy čeká dvojzápas s pražskou Hvězdou. Samotný závěr je na programu v sobotu, kdy chemici změří síly s kladenskými Rytíři.

Dorostencům aktuálně patří druhá příčka, na první Chomutov ztrácí jediný bod, mají však jeden zápas k dobru. A právě zbývající klání Litvínov dohraje v úterý, kdy na svém ledě přivítá Hvězdu. Stejný tým přicestuje na sever Čech i ve čtvrtek.

Chemikům se proti týmu z hlavního města daří. Na úvod nadstavby si černožlutí připsali výhru 4:1. Utkání odstartoval gólem v 6. minutě Dominik Čech. Na jeho zásah navázal dvěma přesnými ranami Šprynar. Hvězda se snažila skrze Jaroše, ale více ze svých útočných řad vymáčknout nedokázala. Třígólový náskok domácím vrátil Tůma.

Ve druhém vzájemném zápase Severočeši přidali na obrátkách a po šedesáti minutách svítilo na výsledkové tabuli skóre 6:1. Na první trefu fanoušci čekali až do druhého dějství a znovu přišla z hokejky Dominika Čecha. Litvínov poté přidal dalších pět gólů, Hvězda zaznamenala čestný zásah až v samotném závěru.

Středočeši jsou mnohem tvrdší oříšek. Litvínov sice na úvod porazil Rytíře vysoko 3:0, i tentokrát stál za úvodním gólem Dominik Čech. Druhý vzájemný duel skončil 2:1 pro chemiky. Nechybělo málo a mohli slavit Rytíři, protože Kladno od 8. minuty vedlo. Zásluhou Čecha a Vyhlídala ale Litvínov slavil tři body.

Poslední zápas dopadl lépe pro hráče s rytířem na prsou. Vyrovnané utkání muselo rozhodnout až prodloužení, v němž přesně pálil Pavel Holub a Kladno zvítězilo 4:3. Litvínovští mladíci tak mají Středočechům co oplácet.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >