Klub 31.07.2018
Autor: Klub

Pracovní nabídka: Asistent/ka vedení společnosti

Chcete se stát součástí tradičního hokejového klubu v České republice? HC VERVA Litvínov nabízí novou pracovní pozici asistent/ka vedení společnosti.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- středně pokročilý/á uživatel/ka Microsoft Office (Word / Excel / Outlook)

- nástup možný od 1.9.2018

Své nabídky zasílejte ve formě CV na email: nabor@hcltv.cz , nejpozději do 17.8.2018. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Rozhovory - Junioři včera

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Preview - Dorost včera

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Trápení dorostenců pokračuje i v play off, Plzni podlehli 1:4

L i t v í n o v - Dorost i po skvělé první třetině a rychlé brance Dominika Broučka podlehl Plzni 1:4. O vítězi rozhodla třetina druhá, ve které hosté nasázeli všechny čtyři branky. Dorost prohrál již po třinácté v řadě.