Klub 11.09.2021
Autor: Klub

Pravidla pro vstup na zimní stadion během extraligových utkání

Před prvním domácím duelem, který odehrajeme v neděli 12. září od 17:30 vám přinášíme důležité informace pro vstup na stadion.

Pro naplnění kapacity stadionu musíme rozlišovat dvě kategorie fanoušků.

  • 1. fanoušci, kteří jsou očkovaní (14 dní od poslední dávky) či v posledních 180 dnech prodělali nákazu Covid-19
  • 2. fanoušci, kteří jsou otestování PCR (7 dní) či antigenními testy (72 hodin)

Pro možnost vyprodání kapacity Zimního stadionu Ivana Hlinky musí být v ochozech alespoň 1500 fanoušků, kteří patří do kategorie 1, tedy kteří jsou očkovaní či prodělali nákazu. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozdělit vstupy pro tyto kategorie.

  • Vchod A - pro očkované a pro fanoušky, kteří prodělali nákazu Covid-19
  • Vchod B - pro otestované fanoušky
  • Vchod C - pro otestované fanoušky
  • Vchod D - pro očkované a pro fanoušky, kteří prodělali nákazu Covid-19

Prosíme o respektování tohoto rozdělení. 

Pokladny budou otevřeny v den utkání už od 14:30 (Pokud se chcete vyhnout frontám, tak si vstupenky zakupte on-line na webu ticketing.hcverva.cz). Vstupenky zakoupené online je nutné si doma vytisknout. Vchody zimního stadionu budou otevřeny od 16:00. Žádáme vás, abyste na stadion přišli dříve a vyhnuli se tak frontám. 

Vstup na utkání bude povolen s PCR testem (ne starším než 7 dní), nebo testem antigenním (ne starším než 72 hodin), případně těch, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a podstoupili povinnou karanténu, jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Vstup bude dále umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti Covid-19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace či platného testu. Očkovací certifikáty či potvrzení o testování bude kontrolovat bezpečnostní agentura u vstupu na ZS Ivana Hlinky.

Aplikace Tečka ke stažení

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazený respirátor minimálně třídy FFP2, který bude zakrývat nos a ústa, prosíme o dodržování rozestupů a využívání dezinfekce rukou, abychom předešli šíření viru.

Zápasy - Dorost dnes

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Více >
Preview - Junioři včera

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Odehrané 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary