A-tým 27.01.2010
Autor: Redakce

Před víkendovými zápasy

Od úterý se HC BENZINA Litvínov připravuje na víkendových 120 (130) extraligových minut, které zase o krůček přiblíží vyluštění hokejové tajenky s názvem Deset účastníků play off 2010.

Od úterý se HC BENZINA Litvínov připravuje na víkendových 120 (130) extraligových minut, které zase o krůček přiblíží vyluštění hokejové tajenky s názvem Deset účastníků play off 2010.

Zraněný útočník Jakub Černý včera absolvoval ve Vysokém nad Jizerou operaci ruky. Proběhla v pořádku, Jakub se cítí dobře a zítra se vrací domů.
Měl radost z předaných vzkazů od fanoušků: "Jsem rád, že na mě myslí a děkuju jim za podporu! Já jim na oplátku vzkazuju, ať kluky podpoří až do konce sezóny a ať dosáhnou společně cíle, kterým je aspoň to desáté místo."
Do 11. února bude mít Jakub dlahu a po vyndání stehů dostane sádru, se kterou už bude moci začít lehce cvičit.

Roman Vopat
pokračuje v rekonvalescenci a čeká na zdravotní pomůcku, která by mu měla usnadnit návrat na led.

V týmu jsou nyní tři noví hráči.
Obránce Marek Černošek ze Sparty absolvoval s týmem úterní trénink. Měl by hrát s číslem čtyři.
Rozhovor s hráčem najdete ve stejnojmenné kapitole i v Klubové TV.

Lotyšský útočník Kaspars Saulietis si z volných čísel vybral "dvacítku". Do Litvínova přicestoval v úterý v podvečer. Působil na první dojem vesele a otevřeně, je na něm znát, že by se v týmu Benziny rád prosadil, když předtím v Minsku v KHL v poslední době nedostával tolik prostoru. Není vyloučeno, že dostane šanci ve druhé formaci.
Kromě Lotyšštiny a angličtiny ovládá i ruštinu o níž říká: "Je to můj druhý jazyk."
Působil také ve WHL, v Regině Pats, shodou okolností stejném klubu, ve kterém hrál první cizinec v litvínovském dresu, Kanaďan Lloyd Pelletier. Toho fanoušci překřtili na Lojzu. Jakou přezdívku vymyslí Kasparsovi?
Jaký umí Kaspars vstřelit gól se můžete podívat na:
http://www.youtube.com/watch?v=P1_dgOarAe8
A že mu není cizí tvrdost na:
http://www.youtube.com/watch?v=35vZB9FbXz0

Michal Dragoun byl zpočátku výměnou z Ústí do Litvínova za M. Heinische trochu překvapen, ale nyní se na další extraligovou šanci těší. Útočník se zkušenostmi ze Sparty bude hrát v Litvínově s číslem 88.

Rozhovory s oběma hráči najdete v Klubové TV.

Konto našeho srdce před 2 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >