Fanoušci 10.09.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: E. Beneš

Předsezónní Vervování! Zahájit sezónu přišlo přes tisíc fanoušků!

V neděli proběhlo na fotbalovém stadionu vedle ZS Ivana Hlinky zahájení nové sezóny. Na Předsezónní Verování dorazilo přes tistíc fanoušků. Pro všechny byl připraven bohatý program, akce se účastnil celý A-tým.
Předsezónní Vervování se konalo pod záštitou nově vznikajícího projektu Slunce pro region a slavilo mezi fanoušky úspěch. Dorazilo jich přes tisíc a všichni se dobře bavili. Děti se mohly vyřádit na deseti atrakcích, které byly na zahájení sezóny připraveny, přijelo také Bobíkovo divadlo pro nejmenší. Byly představeny nové dresy, proběhla autogramiáda celého týmu. Na pódiu vystoupil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, který fanouškům objasnil plány klubu do budoucna. Představil také vize projektu Slunce pro region, na kterém se bude klub podílet. Dorazili i fotbalisté Teplic a mostecké házenkářky. Celou akci moderoval Aleš Lehký z kapely Lunetic.

Jednalo se o první ročník a těšíme se na vás zase za rok!

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři včera

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Preview - Dorost včera

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Trápení dorostenců pokračuje i v play off, Plzni podlehli 1:4

L i t v í n o v - Dorost i po skvělé první třetině a rychlé brance Dominika Broučka podlehl Plzni 1:4. O vítězi rozhodla třetina druhá, ve které hosté nasázeli všechny čtyři branky. Dorost prohrál již po třinácté v řadě.