Klub 14.10.2020
Autor: Klub

Přesně před 61 lety odehrál Litvínov první utkání v nejvyšší soutěži

Ve středu 14. října roku 1959 odehrál Litvínov svůj první zápas v nejvyšší soutěži. Je to již dlouhých 61 let, kdy tehdejší Jiskra Stalinovy závody Litvínov porazila ZJŠ Brno 2:1.
Pro Litvínov jako pro nováčka soutěže to byl úspěch. Chemici ve své první sezóně zakončili sezónu na osmém místě. Ve 22 zápasech zaznamenali 10 výher a 12 porážek se skóre 78:115. Nejlepším střelcem týmu byl hrající trenér Miroslav Kluc s čtyřiadvaceti brankami a zároveň se stal druhým nejlepším střelcem celé soutěže. Litvínov za 61 let nikdy z nejvyšší soutěže nesestoupil. 
Mládež před 2 dny

Čtyři hráči Litvínova jsou v nominaci na kemp reprezentační dvacítky před MS juniorů

Dohromady čtyři litvínovští zástupci zabojují na přípravném kempu ve Vyškově o nominaci na blížící se světový šampionát juniorů. Jedná se o brankáře Šimona Zajíčka, obránce Ondřeje Baláže a útočníky Davida Jindru a Jana Myšáka.
Více >
Konto našeho srdce 27.11.2020

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Více >
Konto našeho srdce 26.11.2020

Malému Pavlíkovi pomohou dárky, které nadělovalo Konto našeho srdce a partner Sedláček Trucks

Pavlík je desetiletý chlapec, který trpí psychomotorickou retardací. Ke své léčbě potřebuje pomůcky, které nehradí pojišťovna. Z tohoto důvodu nás požádala sestra oddělení dětské neurologické poradny mostecké nemocnice paní Karla Jankovičová o pomoc. S dětským oddělením mostecké nemocnice spolupracujeme už přes rok a v době první vlny koronaviru...
Více >
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov