Klub 01.09.2022
Autor: Vladislav Kollert

Přijďte na předsezónní Vervování! Autogramiáda i představení dresů proběhne 11. září

Tradiční předsezónní Vervování je tady! 11. září se od 12:45 můžete těšit na bohatý doprovodný program, včetně autogramiády kompletního A-týmu, představení nových dresů a také spousty atrakcí pro děti.

Kromě autogramiády a představení nových dresů, které se doslova snesou ze vzduchu, bude připravena bude spousta atrakcí pro děti - skákací hrad, skluzavka, bungee running, fotbalový terč nebo Shoď ho!, Luční hity s Šimonem Pečenkou, sportovní soutěže hokejové mládeže, projížďky v miniautech Veteránů Litvínov a také oblíbená pěnová party. Vedle občerstvení je pro vás připraveno také pivo zdarma! Na Derniéře dvojčat dostali Viktor Hübl s Františkem Lukešem 1858 piv od partnera Derniéry dvojčat Radegastu, jedno za každé utkání odehrané v Litvínově. A rozhodli se věnovat je vám.

V programu bude také představení knihy "Maska", která mapuje historii používání brankářských masek. Těšit se můžete i na autogramiádu několika legendárních gólmanů.

K poslechu bude hrát DJ Rico a hudební skupina 3D. Nedělním odpolednem vás bude provázet i moderátor Evropy 2 Bob Švarc. Přijďte si užít nedělní odpoledne s Vervou!

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2022

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >