Junioři 03.04.2022
Autor: Ondřej Vlk

Přijďte podpořit juniory! V pondělí je čeká rozhodující bitva baráže

Litvínovští junioři se v letošní sezóně zachraňují až v barážových bojích. Juniorskou extraligu letošní ročník čekalo zúžení a tím pádem spadlo celkem pět mužstev do nižší soutěže. Litvínovští se po nepovedené sezóně umístili na 14. místě z dvaceti celků a zachraňovat se musí v baráži nad prvoligovým Přerovem.

Stav baráže je po dvou utkání vyrovnaný 1:1. V úvodním duelu si mladí chemici se svými soupeřem poradili v poměru 3:0. V odvetě na přerovském ledě nestačili svěřenci trenéra Mrázka na svého soupeře a po dramatické bitvě padli 2:3. Litvínov tak čeká v pondělí od 17:30 na ZS Ivana Hlinky boj o vše. Vítěz pondělního duelu bude hrát v příští sezóně juniorskou extraligu, poražený si zahraje nižší ligu juniorů.

Přijďte podpořit litvínovské juniory! Vstup je zdarma. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >