Fanoušci 20.12.2020
Autor: Klub

Proběhlo setkání fanoušků s hlavním trenérem a generálním ředitelem klubu

V sobotu od 13:00 proběhlo setkání vedení fanklubu Ropáci On Tour s hlavním trenérem Vladimírem Országhem a generálním ředitelem Pavlem Hynkem.
Zástupci fanoušků z vedení fanklubu Ropáci On Tour se setkali s Pavlem Hynkem a Vladimírem Országhem. Se zástupci klubu probrali řadu témat, která fanoušky zajímají. Otevřená debata trvala přes čtyři hodiny. 
Konto našeho srdce včera

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >