A-tým 28.01.2008
Autor: Redakce

Reprezentační nominace

Litvínovský odchovanec Tomáš Kůrka (toho času v Českých Budějovicích) a mezi náhradníky František Lukeš a Peter Jánský - to je litvínovské zastoupení v reprezentační nominaci na nadcházející akci Euro Hockey Tour. ...

Nominace české reprezentace na Švédské hokejové hry (7. - 10. února v Tampere a Stockholmu):

Brankáři: Milan Hnilička (Ufa, Rusko), Adam Svoboda (HC Slavia Praha)
Obránci: Vladimír Sičák (HC MOUNTFIELD České Budějovice), Jiří Moravec, Angel Krstev (oba Bílí Tygři Liberec), Tomáš Žižka (HC Slavia Praha), Radek Hamr (Kloten, Švýcarsko), Miroslav Blaťák (Ufa, Rusko), Josef Melichar (Linköping, Švédsko), Petr Čáslava (Čerepovec, Rusko)
Útočníci: Tomáš Kůrka, Štěpán Hřebejk (oba HC MOUNTFIELD České Budějovice), Pavel Kašpařík, Leoš Čermák (oba Bílí Tygři Liberec), Jan Hrdina (HV 71, Švédsko), Jan Marek (Magnitogorsk, Rusko), Zbyněk Irgl (Jaroslavl, Rusko), Jan Bulis (Chimik Moskevská oblast, Rusko), Ivan Huml (Mora, Švédsko), Tomáš Netík (HC Sparta Praha), Jakub Klepiš (HC Slavia Praha), Václav Skuhravý, Petr Kumstát (oba HC Energie Karlovy Vary), Tomáš Rolinek (HC Moeller Pardubice)

Náhradníci:
Brankáři: Tomáš Duba (HC Sparta Praha), Marek Pinc (Bílí Tygři Liberec)
Obránci: Marek Černošek (HC Sparta Praha), Michal Gulaši (HC Vítkovice Steel), Václav Benák (HC Lasselsberger Plzeň)
Útočníci: František Lukeš, Peter Jánský (oba HC Litvínov), Viktor Hübl (HC MOUNTFIELD České Budějovice), Michal Důras (HC Lasselsberger Plzeň)
Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček.

Zápasy - Junioři před 2 dny

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >