Rozhovory - Junioři 27.09.2019
Autor: Ondřej Mach

Richard Jarůšek: Je těžké celý zápas dorovnávat

Verva dnes téměř po roce nestačila na Liberec, s Bílými Tygry si připsala porážku 4:5. Jak klání hodnotil Richard Jarůšek?
"Skoro jsem vyrovnali. Bohužel jsme se vždycky dotáhli a oni nám zase odskočili. Dotahovali jsme celý zápas a v závěrečném náporu jsme nesrovnali," shrnul na začátek. 

Chemici se čtyřikrát dostali na rozdíl jediné branky, kýžené srovnání ale nepřišlo. "Dneska bych řekl, že už jsme hráli jednoduše. Nic jsme nevymýšleli, bylo to vidět. Sem tam jsme faulovali a nakonec dostali gól z přesilovky pět na tři," zmínil Jarůšek nedisciplinovanost domácích. 

"První třetinu jsme hráli vyrovnaně, dokonce bych řekl, že velmi dobře. Bohužel jsme zase dostali první gól. Nevím, čím to je. Byli jsme furt pozadu, to bylo rozhodující," pokračoval.

Mírným pozitivem jsou čtyři nastřílené branky: nejvíce od začátku ročníku. "Konečně jsme dali víc gólů, bohužel to zase nestačilo. Liberec je kvalitní soupeř, ne nadarmo je první. Dneska jsme s ním hráli vyrovnaně a sahali po bodu, ale poněkolikáté zase nic," zakončil forvard, který je na severu Čech na měsíční zkoušce. 

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem:

Preview - Dorost před 2 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Více >
Rozhovory - Dorost před 2 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Více >
Zápasy - Junioři 15.02.2020

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.
Více >