Fanoušci 26.03.2013
Autor: Redakce

Rozlučka se sezónou (doplněná fota)

Okolo dvouset litvínovských fanoušků a polovina A mužstva HC VERVA Litvínov se dnes na ledě ZS Ivana Hlinky zúčastnilo rozlučky se sezónou 2012/2013.
Z hráčů, kteří již mají po sezóně dovolenou, přijali pozvání a přišli fandy pozdravit Martin Ručinský, Michal Trávníček, František Lukeš, Jakub Černý, Robin Hanzl, Jiří Zeman, Patrik Nechvátal, Pavel Smolka, Ondřej Jurčík a v civilu Kamil Piroš.

Na úvod se navzájem děkovalo. Hráčům za pěknou sezónu a plno hezkých hokejových zážitků, fandům za podporu ve všech utkáních.
Fanoušci si připravili několik dovednostních soutěží o ceny, akci moderoval a řídil fanoušek Ultras Litvínov Jan Ptáček.
 
První soutěží byla štafeta na jedno kolo okolo stadiónu. Hráči měli pozici ztíženou tím, že museli jet pozadu. Přesto se jim povedlo těsně vyhrát.
Také ve druhé soutěži - nájezdy na brankáře, kterým byl Ondra Vlk - uspěli extraligisté, jmenovitě Lukeš a Trávníček. Poměrem 2:1 z 5 nájezdů.
Vedli tedy celkově 2:0.

Třetí soutěží byla střelba na otvory v brance. Hráčům se počítal gól jen pokud puk proletěl do branky vzduchem, fanoušci mohli střílet po ledě.
Tady už se vedlo lépe hokejovým fandům žlutočerných, kteří snížili stav na 2:1. 
Po další soutěži - střelbě na brankáře z mezikruží, kde se nedokázal prosadit ani jeden z extraligových hokejistů - už byl stav srovnán na přátelskou remízu 2:2. Úspěšný byl jediný střelec z týmu fanoušků.

Poslední pátá soutěž, která více než hodinovou akci v příjemné atmosféře završila, byla soutěž smíšená.
Na čas objížděly jedno kolo dvojice hráč-fanynka. Vyhrávala nejrychlejší dvojice, přičemž hráč vždy svou spolujezdkyni tlačil.
Nejrychlejším z pěti párů byl brankář Nechvátal s Kačkou.

Prostor byl i na volné bruslení, focení s jednotlivými hráči a podpisy.

Tak díky a nashledanou před novou sezónou!

(Reportáž z Rozlučky najdete v novém díle Klubového magazínu ve čtvrtek odpoledne)

Fotogalerie

Zápasy - Junioři před 3 dny

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Více >
Zápasy - Junioři 03.12.2021

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >