Preview A-tým 01.09.2021
Autor: Kamila Stříteská

Schyluje se ke konci přípravy, k odvetě dojde s Energií

Chemici odehrají poslední přípravný duel na domácí půdě a čeká je odveta s karlovarskou Energií. Za začátku přípravy se týmy utkaly v Karlových Varech a ze zápasu vzešli vítězně domácí. V dresu Litvínova tehdy nenastoupili nové tváře, ani největší opory týmu. Podaří se chemikům v odvetě uspět?

Litvínovští mají za sebou klání s Českými Budějovicemi, za které nastoupily také nováčci. Na úvodní branku zápasu se čekalo téměř do konce prvního dějství, kdy odskočil Motor na rozdíl dvou gólů.

Ve druhé části se domácím podařilo náskok zvýšit o další branku. V poslední dvacetiminutovce se dokázala prosadil také Verva zásluhou Andreje Kudrny, ale České Budějovice rychle odpověděly.

Závěrem ještě upravili skóre na konečný 4:3 Viktor Hübl a Giorgio Estephan.

Energetiky čeká poslední pověrka před začátkem sezony. V úterý do Karlových Varů přijel rival Ice Tigers Nürnberg, který hraje nejvyšší německou ligu. Pro divácké oko nebylo utkání od začátku příliš líbivé, navíc energetici inkasovali těsně před sirénou první gól.

Za to druhá třetina už patřila karlovarským hokejistům, soupeři nastříleli rovnou tři branky a vytvořili si dostatečný náskok. Ve třetí periodě se o čtvrtou branku energetiků postaral Jiří Kulich. Němci ještě zdramatizovali zápas dvěma góly, ale domácí si jednogólový náskok už pohlídali až do konce zápasu.

S Karlovými Vary se Verva utkala již na začátku přípravných duelů, kdy se po výsledku 5:3 radovala Energie. Ovšem tehdy přijel Litvínov v omlazené sestavě a do zápasu se nezapojili nováčci týmu a největší opory.

Podaři se Litvínovu v odvetě uspět nebo vzejde z obou zápasu vítězně Energie?

Zápasy - Junioři včera

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci si po domácí přestřelce s Třemošnou připisují tři body za výhru 6:5

V 11. kole Extraligy dorostu přivítali černožlutí na svém ledě HC Meteor Třemošná. Domácí nedokázali udržet čtyřgólový náskok a hosté se několikrát dostali zpět do hry. Gólově bohaté utkání nakonec urval favorizovaný domácí tým a před vlastními fanoušky zapsal první vítězství za tři body v této sezoně.
Více >
Konto našeho srdce 19.10.2021

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov