Mládež 30.08.2021
Autor: Ondřej Vlk

Šestá třída slaví zlaté medaile z turnaje ve Varech

Litvínovští šesťáci ovládli turnaj v Karlových Varech. Svěřenci trenéra Proroka předvedli na turnaji výborný výkon a mohli se tak radovat z celkového prvenství.

Během turnaje odehráli dva zápasy s Louny, kdy uspěli 4:1 a 3:1. Dvojzápas s Vary 4:1 a 3:3. S Plzní v prvním utkání zvítězili 2:1, ale ve druhém zápase poprvé na turnaji klopýtli 2:3. Díky výsledkům se probojovali do finále, ve kterém je čekal soupeř z Loun. V dramatickém utkání litvínovští zvítězili 4:3. Během turnaje litvínovské hráče podporoval i útočník Vervy František Lukeš. Jeho syn pro turnaj posílil tým litvínovské šesté třídy z Kadaně. 

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >