Mládež 30.08.2021
Autor: Ondřej Vlk

Šestá třída slaví zlaté medaile z turnaje ve Varech

Litvínovští šesťáci ovládli turnaj v Karlových Varech. Svěřenci trenéra Proroka předvedli na turnaji výborný výkon a mohli se tak radovat z celkového prvenství.

Během turnaje odehráli dva zápasy s Louny, kdy uspěli 4:1 a 3:1. Dvojzápas s Vary 4:1 a 3:3. S Plzní v prvním utkání zvítězili 2:1, ale ve druhém zápase poprvé na turnaji klopýtli 2:3. Díky výsledkům se probojovali do finále, ve kterém je čekal soupeř z Loun. V dramatickém utkání litvínovští zvítězili 4:3. Během turnaje litvínovské hráče podporoval i útočník Vervy František Lukeš. Jeho syn pro turnaj posílil tým litvínovské šesté třídy z Kadaně. 

Konto našeho srdce před 2 dny

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >