A-tým 02.06.2022
Autor: Ondřej Vlk

Skvělá zpráva! Útočník Patrik Zdráhal zůstává v Litvínově

Skvělá zpráva pro všechny litvínovské příznivce. Útočník Patrik Zdráhal zůstavá v Litvínově. Ve smlouvě měl klauzuli, kdy mohl do konce května odejít do zahraničí. Rychlonohý forvard ji nevyužil a rozhodl se zůstat na severu Čech. ”Je to pro nás skvělá zpráva, že se Patrik rozhodl u nás zůstat. Byl naším klíčovým hráčem a lídrem týmu v loňské sezóně. Patrikovi bychom zahraniční angažmá za jeho odvedenou práci samozřejmě přáli, ale jsme rádi, že zůstává. Věříme, že naváže na své výkony a pomůže Litvínovu v nové sezóně k úspěchu,” říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Sedmadvacetiletý šikula loni prožil svůj nejlepší extraligový ročník. V černožlutém dresu odehrál osmačtyřicet utkání, ve kterých vstřelil dvacet branek a přidal dvaadvacet asistencí. Patřil k nejlepším hráčům Vervy a probojoval se až do národního týmu. Mistrovství světa mu uteklo jen těsně, v národním týmu působil až do závěrečného turnaje ve Švédsku. 

V reprezentačním dresu v loňské sezóně odehrál devět zápasů s bilancí šesti bodů (3+3). V novém extraligovém ročníku se tak litvínovští fanoušci mohou opět těšit, že uvidí Patrika Zdráhala v litvínovském dresu. 

Mládež včera

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >