Rozhovory 22.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Šli jsme si zatím, ale musíme být více efektivní a proměňovat šance, říká útočník Patrik Zdráhal

Patrik Zdráhal je nejproduktivnějším hráčem Vervy a v posledních zápasech hraje ve velké formě. I v dnešním duelu dal o sobě znát a vytvořil si několik slibných šancí. Díky jeho brance se chemici ujali vedení a měl tak velkou zásluhu na zisku tří bodů svého týmu. Jak hodnotil šikovný forvard duel se Zlínem?

Měli jste v hlavě, že hrajete proti soupeři, který ještě nevyhrál za tři body?

Na utkání jsme se připravovali a věděli jsme, že to bude težké utkání, protože Zlín už nemá co ztratit. Mají velkou ztrátu na mužstva před sebou a hrají o všechno. Byli nám dnes nepříjemným soupeřem, ale my jsme se do toho postupně dostávali. Byli jsme pak jasně lepším týmem a měli jsme hromadu šancí, které jsme neproměnili. Málem nás to mrzelo, když jsme ke konci zápasu inkasovali na 2:1, ale naštěstí jsme to dotáhli a máme důležité tři body. 

Brankář Denis Godla kvůli inkasované brance v závěru přišel o čisté konto..

Mrzí nás to, protože každá nula pro něj je určitě dobrá. Bohužel jsme dostali nešťastný gól po smolném vyloučení v závěru zápasu. Důležité jsou ale tři body. 

Překvapilo tě kolik jste měli šancí? 

Překvapilo, protože jsme si v předchozích zápasech tolik šancí nevytvořili. Dnes jsme si zatím šli, hráli jsme dobře, ale musíme být více efektivní a dávat více gólů, abychom se potom nemuseli strachovat o vítězství. 

Bylo na nich poznat, že hrají v nepohodě?

V obranném pásmu byli takový zranitelnější, ale je to nepříjemný soupeř. Hrají o všechno, bojují. Žádný soupeř v extralize není lehký. 

Závěr zápasu a opět drama...

Už bychom to rádi někdy dohráli v klidu (smích...). Nedaří se nám to, ale jsme teď rádi za tři body a není důležité, jestli jsme to dohráli tak nebo tak. 

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem:

Mládež před 2 dny

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Více >
×
Odehrané 18:00 | Muži
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov